Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
50
Cevap
1402
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Terim'i istemeyenler buraya... (3. sayfa)

N Narevu
4 yıl (38 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Ben milli takıma giderken ve milli takımdaki terimi istemiyordum.

Ama geldi beni yanılttı tabiki her zaman destekliyorum destekledim

Herkesin söylediği gibi adam değişmiş

Alıntıları Göster
Sen ne kaypak bi adamsın ya. Gelmeden önce neler demişsin şanslı ballı hagi ile ben de şampiyon olurdum milli takımı batırdı falan şimdi şampiyon oldu ya hemen r yapmışsın. Hadi tamam buradaki insanların senin hakkında ne düşündüğü önemli değil de kendine bu dönekliği nasıl yediriyorsun ? He bi de sorsalar en kral delikanlı sensindir kesin pehh sana be


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V VulonViing
4 yıl (584 mesaj)
Dostum insanların fikirleri değişebilir. Her fikrini değiştiren insanı böyle ayıplarsan millet düşüncesini belirtmeye korkar. Bunu biraz sen abartılı karşılıyorsun.

Edit: Üstteki arkadaşa ithafen yazdım. Alıntım çıkmamış nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VulonViing -- 23 Mayıs 2018; 19:55:44 >


T tanhu11
4 yıl (271 mesaj)
Bilgin olmadan fikrin olunca böyle oluyor işte.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C crazygamer_wb
4 yıl (592 mesaj)
Terim'i istemiyoruz!!! Verre şampiyon oluyo.. (rakip takım taraftarı)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O oyuncu11790
4 yıl (5573 mesaj)
Konuyu açan adam her şeye rağmen cevaplar vermiş, insan utanır be...Bu adam sizin gibi sözde taraftarları sustura sustura yoluna devam ediyor, inatla boş eleştiriler...100 yılı geçkin tarihe sahip olan Galatasaray şampiyonluklarının 3'te birini bu adam elde etmiş, avrupa denildiğinde akla gelen ilk isim...EE kardeşim bırakın bu adamda eleştirilmesin be...

Bu adamın başarıları karşısında saçma sapan bahanelerle başarıları hor görenler var ya :) Her türlü mevzuda Galatasaray'ın başına gelip başarılı olmasını bildi...Neyse bu elemanların Galatasaray ile pek alakası yok, tek dertleri buradaki ilgi arsızlıklarını gidermek...


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rai-gy
4 yıl (5640 mesaj)
Bizim ülkede bir taraftar tipi var, bu adamların söylediği laf hariç hiçbir şeyin kıymeti yok. Örnek olarak Muslera'dan nefret mi ediyor, o Muslera kötü olmalı ve sürekli kötü oynamalı. Bunu ölümüne savunur ve lafının çıkması için dua eder-her zaman. İyiyken bile eleştirir. Takımın ve aldığı sonuçların zerre önemi yok, önemli olan söylediği oyuncunun ya da kişinin kötü olması ve lafının tutması. Neyin hırsı bu anlamıyorum.
E exclusive
4 yıl (1215 mesaj)
bende düne kadar aslolan kişiler değil zırvasını söyleyenlerdendim fakat gördüm ki bu Galatasaray için aslonan kişilermiş. görünen köy klavuz istemez. Terim ve Albayrak ne zaman gelse mutlu oluyoruz bunu görmemek için kör olmak lazım.
G gurkan19
4 yıl (206 mesaj)
Terim’i istemeyenler dışarı< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T TurboBoosted Konu Sahibi
4 ay (15810 mesaj)
Fatih Terim istifa.!!!!!
Y y9t
4 ay (990 mesaj)
Salının gelişi pazartesiden belli. Futbol oynanmadan, Tudor omurgasıyla alınmış iki şampiyonluktan sonra başarımız yok. O vakitlerde Terim'i istemeyenlere "bu tipler" demeseydiniz belki de şimdi şampiyonluk.
Bu mesajda bahsedilenler: @crazygamer_wb

T tekkral34
4 ay (1241 mesaj)
Bu konuyu zamanında nasıl göremedim bilmiyorum. Kendi konumdan beter fail olanlar var. Futbol cahilleri nasıl ele vermişler kendilerini amaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.