Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TELEKOM AKN OYUNU YORUMSUZ

S
slvmsstr
geçen hafta (49 mesaj)
şikayet:
1 ocak sonrasında akn kalktıktan sonra bizim şartlarımız değişecek mi? İyileştirme yapılacak mı? Herhangi bir iyileştirme yapılmazsa iss değiştirmek zorunda kalacağız.
cevap:
Sayın .............., Şirketimize iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında gerekli inceleme ve çalışmalar titizlikle yapılarak tamamlanmıştır. Yapılan inceleme neticesinde ; .......... hizmet numaralı ADSL aboneliğinize ait talebinize mail kanalı ile ......@msn.com adresinden bilgilendirme sağlandı. İnternetsiz Ev Kalmasın ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın kampanyalarındaki 4 Mbps 20 GB 40 GB paketleri düzenleme kapsamında olmadığından bu paketlerde değişiklik yapılmayacaktır. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla.
M
Mr.Data
geçen hafta (2661 mesaj)
Bu telekomun değil BTK'nın kararı bu paketi sunan diğer firmalar içinde geçerli mümkün ise üst paketlere geçin 2019'dan önce
L
lawst2
geçen hafta (113 mesaj)
bu paket kapsam dışı
G
GoldPunch
geçen hafta (27332 mesaj)
Limitsiz internet, İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın Kampanyası için de geçerli olacak mı?

Hayır, İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası ve İnternetsiz İşyeri Kalmasın Kampanyası’nda 4 Mbps 20GB ve 4 Mbps 40GB paketlerinde olan müşterilerimiz paket değişikliğinden etkilenmeyecektir. Kampanyada bu paketler dışındaki müşterilerimiz içinse düzenleme geçerli olacaktır.

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx
H
habib_723
geçen hafta (467 mesaj)
İyi de btk kararında bu paketler kapsam dışı olacak denilmiş iss lere yani malesef imkanınız varsa başka pakete geçin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


S
Süleyman.Aşcı
geçen hafta (47 mesaj)
https://www.youtube.com/watch?v=p3wP6c7Y2og 15 DK sonra söylemi iyi dinleyin diyor ki kısaca akn yine olacak ama 500 GB 1 TB gibi bir değerde olacağından bahsediyor. Lütfen bu durumu öne çıkartalım .