Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
260
Tıklama
0
Öne Çıkarma
TELEFON, GARANTİSİ BİTER BİTMEZ BOZULDU

K kontendoo Konu Sahibi
10 yıl (4390 mesaj)
Arkadaşlar telefonu alalı tam 2 yıl oldu ve telefon, garantisi biter bitmez bozuldu. Şebeke sorunu var. Güncelleme v.s işe yaramadı, teknik servis tamiri şart. Acaba teknik servis ücretlerinden haberiniz var mı. Telefonum 6600 slide. lütfen yardımcı olun.

< Resime gitmek için tıklayın >

telefon bu, belki hatırlamayanlar olur. ya da hatırlayıp da bu sorunun çözümünü bilenler olur. durup dururken şebek çekmiyor. telefonu kapatıp açmam gerekiyor. bazen kapatıp açsam da şebeke çekmemeye devam ediyor, 4-5 kez kapatıp açmam gerekiyor ancak o zaman düzeliyor. işin garibi, evdeyken hiç çekmeme sorunu yaşamadım, hep dışardayken yaşıyorum.
M Makale_Helvetia
10 yıl (10912 mesaj)
kullandığın sim kartı başak bir cihazda dene çalışıp çalışmadığına bak.. aynı şekilde farklı bir sim kartı kendi cihazında dene..çalışıp çalışmadığına bak..o sonuca göre servise verirsin
M Makale_Helvetia
10 yıl (10912 mesaj)
kullandığın sim kartı başak bir cihazda dene çalışıp çalışmadığına bak.. aynı şekilde farklı bir sim kartı kendi cihazında dene..çalışıp çalışmadığına bak..o sonuca göre servise verirsinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.