Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
11
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Technopat Sosyal'de ki adaletsizlik

M Muhabbet Kushu Konu Sahibi
geçen yıl (3 mesaj)
Ben bu foruma Technopat Sosyal'den geldim. Seviyordum sosyali, iyi forumdu. Bir gün profilden beğeni sayısını kaldırdılar. Özellilk olarak, sadece benim profilimden değil. Birisi konu açtı, "Beğenilerin kaldırılması ile ilgili ne düşünüyorsunuz?" diye. Bir kişi de "İyi oldu, Discord'dan beğeni kasanlar vardı artık onlar da yok olur." yazmış. Ben de forum Discord sunucusundaydım. Resmi sunucu değil, kullanıcılar tarafından açılmış bir sunucuydu. Beğeniler ile ilgili konuyu ve beğeni kastığımızı iddia eden şahsın mesajını gördüm. "Öyle bir şey yok, kimse beğeni kasmadı." diye yanıtladım. Cevap geç gelmedi, adam "Ben kendim gördüm, beğeni kasıldı" diye yanıtlamış mesajımı. Ben diyorum "Olmadı.", o diyor "Oldu.". Sonra,benim yazdığım ve onun yazdığı mesajları yeni konu açıp o konuya toplamışlar. Adamlar beni çapraz sorguya çekti, "Sen sunucu sahibi değilsen neden endişeleniyorsun?" demiş birisi. Ben de "Üzerimize iftira atıyorsunuz, ben doğruyu söylüyorum ama inanmıyorsunuz." dedim. Konuyu kilitlemişler. Lintos diye birisi vardı forumda, severdim. O da moderatördü. O da iftira atmış bana. Dedim Öyle mi?, Öyle. Haber vermeden forumu bıraktım. Eğer bir moderatör bu yazıyı okuyorsa ona sesleneceğim. Forumunuz batsın.
Y yharf
geçen yıl (759 mesaj)
Derdini...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Muhabbet Kushu Konu Sahibi
geçen yıl (3 mesaj)
Amin.
Bu mesajda bahsedilenler: @yharf

Ü Üfler
geçen yıl (1273 mesaj)

G gavuroglan
geçen yıl (71 mesaj)
o çöp forumun teknik yardimi buradan daha iyi sadece. agzi olan konusur orada. dh in tırnağı dahi olamaz velet dolu 12 13 14 15 yasinda modlari millete ahkam kesiyor.
bu arada derdini seveyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 12 Nisan 2021; 11:3:26 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N Nat Alianovna
geçen yıl (1781 mesaj)
Bu hatanın çok sık yapıldığını gördüğüm için yazıyorum; sıfat yapan ve sıklıkla -de, -da, -te, -ta eklerinden sonra gelen "ki" bitişik yazılır. Sosyal'deki, aşağıdaki, ağaçtaki, Donanımhaber'deki vb şekillerde. -de ki çok yanlış, göz tırmalayan bir kullanım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Muhabbet Kushu Konu Sahibi
geçen yıl (3 mesaj)
Uyarınız için teşekkürler, gözümden kaçmış.
Bu mesajda bahsedilenler: @Nat Alianovna

M Muhabbet Kushu Konu Sahibi
geçen yıl (3 mesaj)
Derdime laf eden kullanıcılar, burası konu dışı bölümü.
T The Notorious II
geçen yıl (72 mesaj)
Olm derde bak ya... Hayatta cidden böyle şeyler için dertlenip, uzun uzun yazıp konu açacağım vakitlerin olmasını çok isterdim.

Takam kafana< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z Zer0_0
geçen yıl (288 mesaj)
O çöplükte takılmanız hata...

Adam akıllı bilgi verebilen bile yok...
H haydarali34
geçen yıl (162 mesaj)
İncinmişsin.
G gavuroglan
geçen yıl (71 mesaj)
Ulan az önce öğle yemeğim diye konu dışına foto attım diye 1 hafta trolluk bani yedim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.