Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir
1201
Cevap
0
Tıklama
22
Öne Çıkarma
Cevap: Tchibo Stok ve Ürün Paylaşım Konusu (71. sayfa)

İ
isviçreli bilim adamı
2 ay (1268 mesaj)
Skt geçen ürün hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Sume

J
Johny Constantine
2 ay (223 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

tchibo oyuncaklardan birisini kullanılmış açılmış paketlerde gönderdi

iade etsek hediye ceki tekrar veriyorlar mı?
Aynısı başıma geldi; https://www.sikayetvar.com/tchibo/tchibo-acilmis-veya-kullanilmis-urun-gonderimi#answerComplaint-16162831

Hayır işin garibi tamamlamak için kahve almıştım ve bir tişört vardı siparişte, bana diyor ki arayan hanımefendi 'işte ilgili departman ile konuştum ürünü gönderin belki 50 TL'lik kod tanımlarız.'

Ben de dedim ki ya tanımlamazsanız? Ehem kekem öhöm müşterilerimizi mağdur etmeyiz falan. Tekrarladım yine ya tanımlamazsanız çünkü kesin bir şey diyemiyorsunuz ayrıca ben yine o kodla sitenizden yine bir şey alacağım kargo ücreti iki kere ödemiş olacağım müşterilerimizi mağdur etmeyiz diyorsunuz ancak ben 2 kez kargo parası ödemiş olacağım dedim. İki kampanya birleşmeyeceği için durum böyle dedi. Vereceğiniz koda özel kargo bedava yapın dedim. Yapamayız dedi.

Sonra hanımefendi ben talep oluşturup tekrar dönüş yapacağım dedi bugün aradı 'kusura bakmayın kargo parasını iade edemiyoruz 2 ürün olduğu ve birinde sorun olduğu için'. Tamam diyorum ikisini iade edeyim. Bu sefer de diyor diğer ürün gıda ürünü olduğu için iade alamayız. Türk kahvesi ha o da, sanki öğüterek çektirdiğimiz kahve.

Almanlardan öğrenecekleri çok şeyi var bu Türk kısmının. Alman tarafına durumu anlatan İngilizce bir mail atayım takarlarsa ne ala.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.