Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
363
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Tbc classic gehennasta başladım guild nasıl bulabilirim?
S
geçen yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Geçen gün konu açmıştım bugün game alıp blood elf pala kasmaya başladım türk guildlerini nasıl bulabilirim? Ayrıca sormak istediğim birkaç soru daha var geçen açtığım konuda bunları soramadım çünkü oyuna daha başlamamıştım.

1.70 olmam ne kadar sürer saat bazında?
2. Saatte 500 600 gold kasılabildiği söyleniyor farm ile ne kadar doğru bu?
3. Retri pala kasmayı düşünüyorum öünkü zamanında baya bi warmane oynadım wotlk ordada retri oynamıştım bu tbcde retri nasıldır dps olarak farmda felan?
_____________________________

Eski kullanıcı adı: deadangel1344


M
geçen yıl
Teğmen

Gehennas bildiğin Twisting nether oldu trade chatten arasan bulman 2 dakikadan kısa sürerD
geçen yıl
Yüzbaşı

Retriye gold kasamazsın ama prot pala ile dungeon satabilirsin ama onu da nerfleyecekler yani dungeondan alınan exp'yi. dungeon satma işi yalan olacak gibi duruyor. tank olup GDKP veya spec önemsiz olarak deri - mining farmlayabilirsin gold için. paladin şu an çok kötü ama LK'da en iyi class olacak.G
geçen yıl
Yüzbaşı

Yeni başlık açmak istemedim. Wotlk oynamayı düşünen varsa Gehennas 24 saat içinde lock yiyecek, yeni char açtırmayacaklar. En azından girip birkaç lvl1 açıp bırakabilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.