Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
4
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Tartışmalı her konunun silinmesi

E Elessar Eredhian Konu Sahibi
2 yıl (3858 mesaj)
Ya arkadaş şu forumda niye her tartışmalı konu siliniyor? Ya ben konuya üç sayfa yazı yazmışım bir sürü insan yazı yazmış fikir belirtmiş ertesi sabah bakıyoruz çat konu gitmiş komple.

Bu yöneticilerin tembelliği değil de nedir niye tüm konuyu siliyorsun? Küfür edeni banla mesajını sil kural dışı olanı banla mesajını sil... On sayfalık konu niye silinir? Tartışma gereğinden fazla uzadıysa kilitle konuyu bari emek verip yazdığımız onca şey puf olup gitmesin.

Bu saçma sapan moderasyon tutumu son bulmadıkça foruma mesaj yazmayacağım. Bu ne arkadaş, tartışmayacaksak ne diye var bu forum?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-D50B08F8B
2 yıl (3308 mesaj)
Konu neydi?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L Lightning
2 yıl (1662 mesaj)
Kilitli kalsa bile sakıncalı mesajların index alması moderasyon ekibini , yönetimi yasal zorluğa sokabilir. O yüzden silinmesi bence mantıklı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E Elessar Eredhian Konu Sahibi
2 yıl (3858 mesaj)
Yasal zorluğa sokacak mesajı silsin. Tüm konu niye gösterimden kaldırılıyor?
Bu mesajda bahsedilenler: @Lightning

J Jeolog.
2 yıl (4324 mesaj)
Konu sürekli tartışma çıkarmaya müsait bi konu ise olası tartışmaları engellemek için de konu silinebilir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.