Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
30
Cevap
0
Tıklama
54
Öne Çıkarma
Cevap: Tartışma yaratan karar… Türkiye’ye girişlerde ‘PCR’ testi kalkıyor (2. sayfa)

S shegenli chingen
2 hafta (322 mesaj)
hasta turistler karantinasini burda tamamlicak demekki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


A antizero
2 hafta (855 mesaj)
Avrupa'nın çöpünü en çok ithal eden ülke bizdik , şimdi de covidli hasta konusunda lider olmayı hedefliyoruz sanırım.

Kendisi dışarı çıktığında 3 bin lira civarı ceza yiyen ama turistlerin elini kolunu sallayarak gezdiği durumda insanlar hala oy verme konusunda kendine bazı soruları sormuyor. Dümdüz karşıya bakmaya devam ediyor. Oy kullanma konusunda bazı kısıtlamalar olmalı sanırım. Yoksa ülke olarak mehter takımı gibi bile hareket edemiyoruz. 1 ileri 1 geri.
K Kartal Göz
2 hafta (13883 mesaj)
Listede Almanya, Rusya, Fransa neden yok? Halbuki döviz bırakıyorlardı. Neyse süreci çok iyi yönetiyorlar(?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Broon
2 hafta (1606 mesaj)
daha çok ülkede olsa keşke
N necrophilia
2 hafta (118 mesaj)
İçimizdeki Mevlana;
"Ne olursan ol gel"


Bu mesaja 1 cevap geldi.

1 1234Rambo
2 hafta (1365 mesaj)
mevlana bu söylerken, şahsi bir gram menfaat düşünmemiş. fark çok büyük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @necrophilia

İ İAmSterdam06
2 hafta (88 mesaj)
Askerdeyken içten bir şekilde saygı duyduğum komutanım bana "mantık yürütme beynini nizamiyenin dışında bırak, sana denileni yap işine bak askerliğin ozaman hemen biter" demişti. Bunu sanırım artık yaşam biçimi haline getirmem gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


J Jacek
2 hafta (71 mesaj)
Ne olacak İngiliz hindistana gider covid olur yahu şimdi griptir diye kendini kandırır hindistan'da ortalıkta karışık İngiltere'ye gitsek sıkıntı pozitif çıksak rezillik havalimanında.

Bari Türkiye'ye geçeyim nasıl olsa soğuk almisimdir.Covide inanmayan milyonlarca gelişmiş ülke comari için tam cennet ya gidelim abi PCR yok kontrol yok maskemize laf eden polise he he der geçeriz.

PCR testi yapmıyor adamlar havalimanında ya PCR testi lan on dakikasini alacak adamın,ortalıkta varyantlar geziyor herifler gelsin de nasıl olursa olsun.

Yarın bu virüs sürekli küçük küçük salgınlara sebep olacak sokaga çıkma serbest olacak ama bunlar olacak yıllarca.Olümcül bir varyant gelişirse bu ülkeye sicrayacagindan emin olabilirsiniz.

Ha bir de biz varız bize var test hatta karantina bile var başına da dikerler bir adam beyefendi hızlı olalım der falan böyle vurgular iyice.Yarin onu da demeyecek hadi kardeşim hadi der.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N necrophilia
2 hafta (118 mesaj)
Mübalağa yaptım zaten :)
Bu mesajda bahsedilenler: @1234Rambo

D Dustywaffe
2 hafta (1984 mesaj)
Covid karantina durağı tr, hamdolsun pakistan uyruklu hintilisi ingilizi ukraynalıdı vs burada ak kardeşlik ile karantinayı tatil gibi geçirip ülkelerine giderler artık hamdolsun cok şükür inşallah maşallah davamız ak
Y YengeçAdamı
2 hafta (125 mesaj)
Gümrük polis pasarport falan da sormayın,hello diyen gelsin,cebinde Dolar ve Euro olanları VIP den alın,kırmızı halı serin ayacıklarının altına

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


S Spider_hip
geçen hafta (2624 mesaj)
Ahahah Çin'liler bile gelip testsiz ve maskesiz dolaşabilecek :D Bizim akp'li paşa paşa maskesini takıp, dükkanını kapatıp evinde oturacak. Ha üstüne de 3500 lira cezasını da yiyebilecek :') Şu Letonya'da vatandaşlık ne kadar acaba ya. Var ya ne komik olurdu. Bas parayı, al vatandaşlığı gel. Sonra taksimde maskesiz kop kop yap turistlerle. Kimse de bir gıdım ceza kesemez. Leton vatandaşıyım kardeşim. Hatta koronalıyım, testsiz geldim, dolaşıyorum size ne deme hakkım oluyor :)
A aliss
geçen hafta (2249 mesaj)
40 yaş üstü kesim keşke okusa görse bu haberleri
0 01001101
geçen hafta (3042 mesaj)
Örnek alınması gereken, müthiş zekice bir karar. Tayland, Yeni Zelanda ve Vietnam gibi ülkelerden girişi serbest bırakmak ancak üstün düşünme yeteneğine sahip kudretli bir yönetimin akıl edebileceği bir hareket idi. Bisiklet lastiğinin yaması dahil tüm bisiklet parçalarına "lüks tüketim vergisi" getirilmesinden sonraki en zekice karar budur. Virüs artık bu ülkeden korksun!

Bu arada, ben Almanya'da yaşıyorum, burdaki yöneticilerin alayı mal. Daha bisiklet lastiğinin yamasına lüks tüketim vergisi getirmeyi bile akıl edemeyen kişilerce yönetiliyoruz burda, ve Almanya bitti-yıkıldı! Ne yazık ki ben bu Alamanya'nın zorluklarına katlanıyorum dostlarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.