Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
925
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Takaslık ASUS R9 270X (R9 290X istiyorum) İçeri Bakın!
Ekran Kartı : #Ekran Kartı

[
[juggernaut] Konu Sahibi
5 yıl (930 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Arkadaşlar geçen yıl ADEKS teki BF4 turnuvasında 1. gelen takıma verilen ASUS R9 270X 4GB 256Bit Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Kart ilk denendiğinde bozuk çıktığından SIFIR ı Asus Türkiye tarafından verilmiştir. Halen kullanmaktayım ve taş gibi hiçbir sıkıntısı yok. Turnuva kartı olduğundan normal faturası yok ancak değişim faturası vardır. Full kutusu ve içeriği durmaktadır. O.C vs. ihtiyacım yok. Beni bilen bilir son 1.5 yıldır Dota2 ve Diablo 3 oynarım. Haliyle kart kasamadı bile!

Yeni sıvı soğutma sistemi kuracağım ancak bu karta uygun block olmadığından 290x serisine geçmeyi istiyorum. Kartımı verip üstüne de dükkanımdaki sıvı soğutma ürünlerinden dilediğiniz ile takas yapmak istiyorum. İki önceliğim var birincisi oc siz miningsiz olması, 2. side benim kartım gibi garanti kapsamında olması. Kartıma güvendiğimden tüm resimlerini, garanti sorgulamasını ve her şeyini ekliyorum. Zor değil Çizgi Elektronik ile görüşün kartın ne kadar garantisi var herşeyini öğrenirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Herkese hayırlı işler.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 13 Mayıs 2015; 9:21:15 >


G
Greylights
5 yıl (1136 mesaj)
450 tl
[
[juggernaut] Konu Sahibi
5 yıl (930 mesaj)
Murat Bey'e (ahbap352) satılmıştır. Teslimat yarın elden gerçekleşecektir. İlginize teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 11 Temmuz 2015; 15:05:02 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.