Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
160
Tıklama
0
Öne Çıkarma
taahhüt 2 gün önce bitmiş ama1 aylık fatura alacaklar

P projist Konu Sahibi
4 yıl (690 mesaj)
Turkcellde 12 aylık taahhütüm 2 gün önce bitti. SMS gelince haberim oldu. Fahiş fiyatlar sebebiyle başka operatöre geçmek istiyorum. İçime kurt düştü, Turkcell'i aradım. Eğer tarife değiştirirsem kaç gün kullandıysam o gün sayısı kadar fatura ödeyip diğer tarifeye geçeceğim. Ama operatör değiştirirsem tam 1 aylık fatura ödeyeceğim yani kalan 28 günlük faturayı. Bu doğru mudur? Bu durumda tüketici neden haksız duruma düşürülüyor? Çözüm var mıdır?
K karmixs
4 yıl (382 mesaj)
Taahhüt bittiyse Muhtemelen hala faturalısın ama kampanyadan yararlanmıyorsunuz güncel fiyat üzeriden ücretlendirilirsiniz. Faturasıza geçiş yapın ondan sonra istediğiniz operatöre geçiş yapabilirsiniz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

P projist Konu Sahibi
4 yıl (690 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Taahhüt bittiyse Muhtemelen hala faturalısın ama kampanyadan yararlanmıyorsunuz güncel fiyat üzeriden ücretlendirilirsiniz. Faturasıza geçiş yapın ondan sonra istediğiniz operatöre geçiş yapabilirsiniz.

Eyvallah, aradım müşteri hizmetlerini, bugün kısmetse faturasıza geçeceğim, telsiz ücreti falan dediler 4 aylık 7-8 TL dediler, artı geçiş süreci de dahil 4 günlük fatura desek 11-12 TL falan da ilave o olur dediler.

peki faturasıza geçtiğim anda geçiş yapacağım diğer operatöre diyelim. geçiş ne kadar sürüyor. hatta boşuna TL yüklemek istemiyorum.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

K karmixs
4 yıl (382 mesaj)
3 ila 7 gün arasında değişir diyorlar hocam< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @projist

F fth
4 yıl (1747 mesaj)
Benim tahüüt üm, 24/10/17 de bitiyor.
10. ayda istediğim yere geçebilir miyim?
24 ü geçmiş olması mı lazım?
Nihayetinde fatura kesim tarihim her ayın 25 i.
26.09.2017 de taşırsam bir fatura daha yaslayacaklar zaten.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K karmixs
4 yıl (382 mesaj)
24 ünden önce yaparsanız ceza ödeyebilirsiniz. Ayın 20sinde vs mh arayıp fatura kesim itibari ile faturasıza taşıyın ondan sonra istediğiniz gsm operatörüne geçmeniz daha mantıklı olur. O arada ki 1 veya 2 günden fazla para yansımaz zaten< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @fth

C canmania
4 yıl (1211 mesaj)
Aynı sorunu Vodafone da yaşadım 4-5 günlük kullanıma 100 TL fatura çıkarttılar BTK ya şikayet yazdım 2 hafta sonra iade aldım. Sen de btk yaz ve son faturanı ekle mutlaka şikayete.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @projist
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.