Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
T11 'den Eve Fiber Çekme

G GarnizonKomutanı Konu Sahibi
geçen yıl (7 mesaj)
İyi geceler arkadaşlar. Ben türk telekom altyapısıyla millencom dan 100 mbit internet alıyorum fakat apartman 16, kabin 8 yıllık ve kabine en uzak daire biz olduğumuzdan bana 99 mbit hat verilirken modeme gelen hat 97 mbit bu yüzden kopmalar meydana geliyor ve qos bir işe yaramıyor. T11 kabinden kendi evime fiber çektirme gibi bir imkanım var mı millenicom a soruyorum elektrikçi çağırın falan diyor.Yapabiliyorsak direk eve fiber çektirelim.
M mcrew
geçen yıl (8490 mesaj)
Vdsl mi kullanıyorsun?< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mustafa Dmrl
geçen yıl (2156 mesaj)
Maalesef çekemezsiniz t11 kabininin içindeki kartın değişmesi gerekir bunuda telekomun yapacağını sanmıyorum çünkü onlara göre zaten fiber kullanıyorsunuz bir de eve kadar fiber çekip masraf yapmazlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G GarnizonKomutanı Konu Sahibi
geçen yıl (7 mesaj)
Evet
Bu mesajda bahsedilenler: @mcrew

G GarnizonKomutanı Konu Sahibi
geçen yıl (7 mesaj)
5 6 yıl kadar önce oksitlenme olduğu için yenileme yapmışlardı değiştirmiş olabilirler mi yoksa ftth için başka şeyerde mi lazım
Bu mesajda bahsedilenler: @Mustafa Dmrl

Y yukleniyor
geçen yıl (2572 mesaj)
cat6 kablo çekmeyi denedinmi
S sis651
geçen yıl (12115 mesaj)
Sorun kopmalar ise müşteri hizmetlerine aldığınız hızı birkaç Mbit düşürtün, SNR değeri yükselince kopmalar da ortadan kalkacaktır.
S smart0201
geçen yıl (9565 mesaj)
Zaten bize de 99 MBps geliyor bende 100 MBps kullanıyorum speed test 92 MBps alıyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.