Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 4 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
43732
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Swagbucks Nedir? Nasıl kazanılır?
T
7 yıl
Er
Konu Sahibi

Swagbucks internet üzerinden gift card kazanma sitesidir. Türkiye üzerinden giriş yapamıyoruz bu nedenle VPN ile USA veya Canada yapmanızı öneririm.

Para kazanma yolları:
-Anket doldurma
-Video izleme
-Oyun oynama
-Kendi arama motorlarında arama yapma
-İnternetten onların önerdiği sitelerden yapacağınız alışverişlerde belli harcamalara belli puan kazanma


Sitede dolar değil SB kazanıyoruz. 100 SB 1 dolar ediyor. Diğer dolandırıcı siteler gibi çok para vadetmiyor site fakat ayda biraz uğraşla 25 dolar lık amazon gift card alabilirsiniz.Anketler: Bazı anketler 15 dakikada 100 SB veriyor bazıları ise 20 dakikada 40. Süreyle orantılı değil yani. Anketlerin kötü yanı 10 soru cevapladınız 11.soruda vereceğiniz cevaptan dolayı uygun bulunmaya biliyorsunuz. Benim yüzüm anketlerden yana hiç gülmedi.

Video izleme: 1 SB ile 3 SB arası kazanıyoruz. Tek video değil yaklaşık 10 dakikalık playlistler şeklinde.

Oyunlar: Bazı oyunlar verdiğiniz ücreti katlama üzerine bazıları ise ücretsiz. Ücretsizlerden 10 dakikada 1 SB kazanabiliyoruz.

Arama motoru: Günlük olarak yaptığınız aramalardan 20 SB kazanabilirsiniz. Çok fazla arama yapmanıza izin vermiyor ama :)

Alışverişleri denemedim.

Ekstra olarak 1 tık ile 1 SB kazanıyoruz günde 1 kere olmak üzere.


Bunlarla günde 30 SB kazanırsanız günlük hedefe ulaşmış oluyorsunuz. Bu hedefi bir hafta devam ettirirseniz 50, ayda 500 SB kazanabiliyoruz.


Minimum kart 300 SB = 3 dolarlık kart. 25 dolarlık kart = 2200 SBÜye olmak, denemek isterseniz benim referal linkimden üye olursanız sevinirim. İyi forumlar :)

Link=====> Buradan Üye Olun :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.