Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
44
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Süperonline hız testi değeri yüksek olmasına karşın düşük hızda indirme sorunu?? (3. sayfa)

O OSİBAY
geçen hafta (353 mesaj)
Ben de 100MBPS kullanıyorum. CGN havuzunda değilim. bahsettiğiniz problemleri çok yaşamıyorum ama Netflix vs. ortamlarını kullanmadığım için olabilir.
Açıkçası ben de 200MBPS lik pakete geçmek istiyorum. Ama bu konudan sonra biraz şüphelerim arttı.
Umarım sorununuz çözülür. SOL'ün klasik durumu. Hız çok yüksek ama sayfalar geç yükleniyor.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


D daywalkerrrr Konu Sahibi
geçen hafta (234 mesaj)
Hocam ,anladığım kadarıyla süperonline kullanan herkeste sayfalar geç açılıyor ve öyle bir duruma gelmişizki normalmiş gibi karşılıyoruz. ,e ben niye 200mb ye tarifeye geçtim. Bir de gelen ekibi,bir bayan aradı telefonu da duyacağım şekilde ses açtılar ,benim yanımda 400 mblik bir dosyanın 2 dakikada inmesine ''daha ne istiyor ''deyince olay koptu bende. Para verdikki 16 saniyede insin, bize dilenci muamelesi yapıyorlar.

----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 1 Aralık 2021; 15:43:29 >


D daywalkerrrr Konu Sahibi
4 gün (234 mesaj)
Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlara sözüm, gelen ekibe hız testlerini baz aldırmayın. 200mb lik tarife speedtestte 400 mb çıkıyor dümenden bunu Süperonline'nin ilk ay hediyesi diye yutturmaya çalışıyorlar. İndirme hızını baz aldırın. IDM ile bir youtube veya benzeri bir siteden indirme hızını,şu siteyle hesaplayarak, değerlendirtin.
https://downloadtimecalculator.com


https://downloadtimecalculator.com
D daywalkerrrr Konu Sahibi
3 gün (234 mesaj)
Güncel gelişme : Bana beklememi rica eden Süperonline meğer BTK şikayeti açmışmış. Bana karşı mı,bayiye karşı mı bilmiyorum beklemedeyiz. Müşteri temsilcisi BTK şikayetiniz diye ağzından kaçırdı.Benim şuanlık öyle bir şikayetim yoktu zaten durumu çözemezlerse gider kendi delillerimle ilgili yerlere başvururum. Bugüne kadar bundan bahsetmediler. Bekleyip göreceğiz neymiş bakalım
D daywalkerrrr Konu Sahibi
14 dk. önce (234 mesaj)
Özelden durumu merak edenler arkadaşlar için burdan yazıyorum.Ekip modemi aynı marka model modem ile değişip gitti ONT değişmedi aynı sorunlar devam etmekte.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.