Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
1003
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Superonline fiber bağlatmak istemiştim.

Y yesil1026 Konu Sahibi
12 yıl (345 mesaj)
Arkadaşlar, aşağıda superonline'dan bana gelen mail var. Aynen kopyaladım. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan lütfen beni aydınlatabilir mi acaba? Mailde de belirttiği gibi site içi imalatımız tamamlanmış. Öyleyse kazı ile ilgisi nedir geri kalan işin ben burayı çözemedim. Bana göre tek yapılacak iş binamıza bir switch koyup bizim başvurmamızı beklemek olmalıydı ama niyeyse böle bir e-mail aldım:

Değerli İlgili ,

100.Yıl İşçi Blokları H Blok için site içi imalat tamamlanmıştır fakat kazı yasağı nedeniyle siteye fiber getirilememektedir.

Fiber bağlantısı , yasakların sona erdiği Nisan / Mayıs aylarında yapılabilir.

Saygılarımızla,
R romulus70
12 yıl (371 mesaj)
muhtemelen kaldırım yada yolda az 1 kazı yapmaları gereklidir belediyede yasaklamıştır bu aylarda başka açıklama gelmiyor aklıma


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D Diablo
12 yıl (15625 mesaj)
Bina içine fiber sonlandırıcı ve metro switch atılmış ancak fiber altyapının kendisi yok.

Kazı yasağı bittikten sonra en yakın bölgeden binanıza kadar fiber kablo çekilecek.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O onr4249
12 yıl (1846 mesaj)
Malum kış ayları olduğundan kazı yapılmasına belediye izin vermiyordur.Sebebi kazı yapıldığında çıkan toprağın çevre kirliliğine sebep olması gösterilebilir.
A ali_kayacan
11 yıl (80 mesaj)
Ankara için konuşmak gerekirse halen belediyenin kazı yasağı var. Öğrendiğim kadarıyla belediye ile Turkcell arasında bir problem. turkcellin sahibi ile belediye bşk. partisinin sıkıntısı var imiş. Siyasi bir mesele yani. Kısacası kazı yasağı koyarak Ankara'da şu anda turkcell-superonline'ın çalışmasını durdurmuş vaziyetteler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.