Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
1420
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SUPERONLINE + DSMART HD PAKET
A
9 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar,

Superonline TTNet'in 3'lü paketi gibi Fiber+HDsmart+telefon kampanyası yapmış http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=66&d=d-smart-hd-paketi&t=4


Bu paketi kullanan var mı? Eski evimde 3 sene SOL fiber kullandıktan sonra yeni taşındığım evde 1 yıl SOL'u bekleyip 3G ile yetindim. Kızımın okulu nedeniyle 1 ay önce evime TTnet 3'lü paket aldım. Tivibu+20 MB fibernet+telefon 55 TL ödüyorum. (12 ay taahhütlü)

Süperonline şimdi bana Dsmart HD giriş paketi(3 ay maxi kanalları hediye) + 25 MB fiber internet+ telefon 49 TL + cayma bedelini ödüyorlar (24 ay taahhüt)

TTnet'den SOL'a geçeyim mi? Yoksa TTNet 3'lü pakete devam mı?A
9 yıl
Teğmen

üstadım bu bahsi geçen internet fiber limitsiz mi birde dsmart ne alaka size veriyorlar dsmart ın smile adsl i varken superonline la işbirliği içinde olmaları garip .


Bu mesaja 1 cevap geldi.
N
9 yıl
Teğmen

Merhaba,
Superonline'dan bu dsmart kampanyasını alanlar var mı memnun musunuz? Dsmart size uydu receiver mı verdi, ben bu pakete geçsem dsmart'tan modül istesem bunu kendi uydu alıcım ile (gigablue) kullansam oluyor mu acaba?
Tşkr..


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
9 yıl
Teğmen

bizi iyi kazıklamış halbukü sınırsız+telefon 55e ucuz gelmişti ttnetnet sonra kopmalar az oluyor amaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.