Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
SUPERONLINE BAYİSİ ZORLA TV+ KURMAYA ÇALIŞIYOR

Ç ÇandıR Konu Sahibi
5 ay (477 mesaj)
Arkadaşlar ben uzun süredir Superonline abonesiyim. İlk abone olduğumda da istemediğimi özellikle belirtmeme rağmen modem kurulumuna gelen eleman yanında TV+ da getirmişti ve emrivaki ile kurdu, sonra ücretsiz olduğunu söylemesine rağmen ilk faturada ücret yansıdığını görünce kutuyla birlikte bayiye gidip iptal ettirmiştim ama boşa uğraşmak ve benzin yakmak zorunda kalmıştım.

Geçen haftalarda 100 Mbps hıza çıkardım ve WIFI 6 modeme geçtim. Şimdi bayi bana tekrardan TV+ hediye olarak bağlamaya çalışıyorlar. Telefonda istemiyorum dememe rağmen bizden modem kurulum hizmeti aldınız, bunu da vermemiz gerekiyor falan diyorlar. 2 haftadır geçiştiriyorum şehir dışındayım falan diye, ama kabul etmeme lüksüm yokmuş gibi bir baskı var. Bu konuda nasıl davranmalıyım, yasal haklarım nelerdir? Sözleşme gönderelim isterseniz inceleyin dediler ama göndermediler. Daha önce yine cihazlı bir kampanyada cayma bedelsiz taahhüt iptalinde bile cihaz ücretini istediklerine şahit olmuştum. Bu tarz durumlar yaşamamak için hediye denen hiçbir şeyi kabul etmek istemiyorum.
U ugah6aiw
3 hafta (1699 mesaj)
hangi pakete abonesin?...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.