Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
12
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Süper Lig'in sosyal medya hesabı açıldı
T
2 hafta
Moderatör
Konu Sahibi

Süper Lig'in sosyal medya hesabı açıldıFutbola marka kalitesinin yükseltilmesi, kullanıcıların anında bilgilendirilmesi ve taraftar kitlesinin etkileşimi için sosyal medya büyük önem taşıyor. Avrupa ligleri, sosyal medyayı aktif olarak kullanırken Spor Toto Süper Lig’in herhangi bir resmi sosyal medya hesabı bulunmuyordu. Sonunda Süper Lig’in resmi sosyal medya hesabı açıldı.https://twitter.com/superlig/status/1555268825523912706Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından Süper Lig için Twitter’da @superlig kullanıcı adıyla resmi hesap açıldı. İlk paylaşım olarak el sallama emojisi paylaşıldı. Bu paylaşım 65 binin üzerinde beğeni aldı. Hesabın takipçi sayısı kısa sürede 250 bine ulaştı.Ayrıca Bkz.2022-2023 sezonunda hangi lig nereden izlenir?Maçlardan görüntüler paylaşılacakSüper Lig Twitter hesabında maçlar ve kulüpler hakkında paylaşımlar yapılacak. Maçlardan 36 saat sonra görüntüler paylaşılacak. TFF, hesabın yönetimi için kulüplerin ve yayıncı kuruluşun sosyal medya hesaplarından destek alacak. Federasyon, sosyal medyayı aktif kullanarak ligin marka değerini artırmayı amaçlıyor. TFF 1. Lig ve alt ligler için de sosyal medya hesabı açılması planlanıyor. Haberi Portalda Gör

"Maçlardan 36 saat sonra görüntüler paylaşılacak." Futbolu izleyen sayısı gün geçtikçe azalıyor, bunlar hala saçma sapan işler peşinde.
Yoruma Git
3qzotix - 2 hafta +12
mavi tik yok! kim açtı ?
Yoruma Git
MaDMaxiBo - 2 hafta +5
M
2 hafta
Yüzbaşı

Fenere yıldız mıldız yok :D
M
2 hafta
Yarbay

mavi tik yok! kim açtı ?
U
2 hafta
Onbaşı

Beni takip etmezse, takip etmem 😂< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

M
2 hafta
Er

İnstagram yok mu ?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

H
2 hafta
Er

Resmi deniliyor ama mavi tik yok?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

3
2 hafta
Yarbay

"Maçlardan 36 saat sonra görüntüler paylaşılacak." Futbolu izleyen sayısı gün geçtikçe azalıyor, bunlar hala saçma sapan işler peşinde.Bu mesaja 1 cevap geldi.
D
2 hafta
Er

Hakemlere oradan söveriz artık. Ya da TFF kapsamında komple giydirsek olabilir.
Y
2 hafta
Yarbay

İlk önce pastayı katarlılar yiyecek :) beIN artık youtube aktif kullanmaya başladı. Süper lig ve epl liginin özetlerini paylaşacak.

Bu mesajda bahsedilenler: @3qzotix
S
2 hafta
Yüzbaşı

aynen bence de

Bu mesajda bahsedilenler: @ugur7seven
H
2 hafta
Binbaşı

Zahmet etmeselerdi ya< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

B
2 hafta
Teğmen

Sonunda, geç bile kalındı.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

İ
2 hafta
Yüzbaşı

Almanya İspanya Fransa liglerinin resmî YouTube hesaplarında maçların özetleri yayınlanıyor. Neden bizim ülkemizde bu yok.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.