Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Suicide Squad: Kill the Justice League'den ilk Ekran Görüntüsü Paylaşıldı

M Metwella Konu Sahibi
7 ay (4208 mesaj)
'' 
 
Warner Bros, Suicide Squad: Kill the Justice League için DC FanDome 2021'de daha fazla bilgi vermeyi planlasa da Rocksteady bu yeni Suicide Squad oyununun ilk resmi ekran görüntüsünü paylaştı. Bu ekran görüntüsü oyunun ana karakterleri King Shark, Harley Quinn, Captain Boomerang ve Deadshot'ı gösteriyor.
 
Rocksteady Studios'un imzası karakter odaklı hikaye oynanışını TPS aksiyonla birleştiren Suicide Squad: Kill the Justice League'de DC evreninin en tehlikeli karakterleri önemli bir görev için bir araya geliyor: Justice League'i öldürmek.

Suicide Squad: Kill the Justice League, Arkham evreninin devamı niteliğinde. Açık dünyada Metropolis'te geçecek oyun Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark olmak üzere dört oynanabilir karakterin kontrolünü oyuncuya sunacak.
 
Oyunun 2022 yılında çıkış yapması planlanıyor. 
 
Ekran görüntüsü
 
'' 

B BSC Misafiri
7 ay (176533 mesaj)
Grafikler uçuyor..
B BSC Misafiri
7 ay (176533 mesaj)
Unreal 5 motoru kullanacak galiba,tamamen yeni nesil.
S Sarohan
7 ay (1381 mesaj)
Silah çatışma odaklı olacağı söyleniyor. Ben brawler yani dövüş ağırlıklı olmasını tercih ederdim. Ayrıca Live service tarzında bir oyun olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 16 Ekim 2021; 17:31:6 >


S sh4dy_081991
7 ay (1061 mesaj)
Gerçek yeni nesil oyun olacak zaten sadece yeni nesil platformlara geliyor o yüzden grafikleri oyunun geri kalan herşeyinden fazla merak ediyorum. Birde Rocksteady'nin görsel anlamda nasıl iyi iş çıkardığını düşününce. Arkham Knight hala güncel oyunlarla yarışır. Unreal Engine 5 kullanıyorsa birde bu adamların yapacakları için oldukça heyecanlıyım.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >


U ulaaaa
7 ay (320 mesaj)
görüntü kalitesi mortal kombat 11 senaryo modundaki grafiklerle aynı. abartmayın bence.< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.