Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
347
Cevap
0
Tıklama
473
Öne Çıkarma
Şuan da hastanedeyim annem komada

E emclord00 Konu Sahibi
12 ay (222 mesaj)
Dostlar annem bugun 17:00 da mücadeleyi kaybetti. Mekanı cennet olur İnşallah. Melek gibi bir öğretmendi, ait olduğu yere kabul etsin rabbim onu. Destek olan iyi dilekte bulunan herkesten allah razı olsun

ÖNEMLİ: Sözlüklerde veya başka bir platformda başlık açılması için medya için yasal süreci bekliyoruz. Soran herkese teşekkür ederim. Şuan avukat ilgileniyor benim takatim yok ilgilenecek. Bu konular için özelden mesaj atabilirsiniz. Şimdilik beklemedeyiz.


9 KASIM EDİT
doktor yapılacak pek birşey yok artık diyor

Annemi x hastanesine taşıyoruz yoğun bakımı iyi olduğu için. Şuan tek derdimiz rahat ettirmek.

Arkadaşlar tüm süreci doktor ve hastane isimleriyle beraber dava açıldığında ifşa edeceğim şuan dava süreci açısından yapamıyorum.

Bu arada bu süreçte gördümki melek gibi doktorlarda var Allah razı olsun hepsinden


ÖNEMLİ EDİT.
Bir beyin cerrahının yorumu: Beyinde olan bir kitlenin baskısından ötürü baş ağrısı şikayeti olmuş sürekli olarak. Annemi hastaneye kaldırdıgımızda kitle patlamış ve beyni tahrip etmiş. İlk gidilen 15 günlük süreçte bu hastaya migren diyip ( yüzde çarpıklık şikayetide olduğu halde) evine gönderen hekim arkadaşıma yazıklar olsun gibi bir yorum yaptı. Geri dönüşü çok zor dedi. Kitle çıkarılsaydı bunlar yaşanmicaktı.


8 Kasım Editi
Arkadaşlar selam. Durum stabil türkiyede işinde uzman ve çok ünlü bir doktor bir refleks bekliyor ameliyata almak için bir geri dönüş ışığı bekliyoruz.
Yattığımız hastane organların peşine düşmüş durumda annemin yaşı genç ve organların sorunu olmadıgı için. Hastaneye güvenimiz kalmadığı için ( annemi kıpırdatabilsek yeditepeye aktarıcaz) bir x kişisine arattık ve artık organ lafı yapılmıyor.

Diğer konuya denk gelirsek annemi bu duruma sürükleyen doktorun asistanı aradım bugün yalan söyleyerek doktor tehşislerini ( gidişimizde de ) raporlarını mail attırdım. SİZE SÖYLEMEYİ UNUTTUM AMA ANNEMİ İLK GÖTÜRDÜĞÜMÜZDE GÜLMESİNDE BİR BOZUKLUK VAR DEMİŞTİK. DOKTOR YOK DEMİŞTİ RAPORADA FELÇ DURUMU YOK YAZMIŞ ama burdaki doktorlar evet size 3 hafta onceden sinyal yakmış dedi.

Her 2 rapordada gün aralıkla gitmişiz. Mgren ve depresyon tehşisi koymuş x bey. Nörolojik ve herhamgi bir beyin bulgusu yok yüz felci yok yazmış.

Avukatımız evrak topluyor şuan en yakın zamanda dava açılcak.
Medya için beklemedeyiz. Önce dava açılcak. Kendimde medya semtöründeyim bu arada.

Son güncel durumlar bunlar. Dua etmeye devam ediyoruz
Lütfen başka konulara geçip kavga etmeyin bu konu kapanmasın
Kavga etmeyin arkadaşlarım. Sevgiyle kalınherkese tekrar selam konuyu editleme gereği duydum düzgünce;

Bugün aldığımız bir olumlu haberi paylaşmayı unutmuşum;
Akşama doğru okulumun hastanesinden iyi bir beyin cerrahi tesadüfen annemin şuan yattıgı hastanedeki beyin cerrahının tanıdıgı çıktı. Sürece ortak oldu. Eğer şuan annem bir refleks belirtisi verirse ameliyata alıncak elinden geleni yapcaklar

Arkadaşlar süreç 3 hafta önce İsmi olan bir hastanenin nöroloji bölüm başkanı prof. x doktora BAŞ AĞRISI şikayeti ile başladı. X doktor nörolojik bir durumunuz yok diyip yolladı. 10 gün kontrol hakkı var biliyorsunuz. 6-7 gün sonra baş ağrıları geçmeyince tekrar gittik x doktor baş ağrısını tarif ettirdi tekrar muayne etti ve BİR BEYİN HASTALIGINIZ YOK merak etmeyin birazdaha bekleyin geçmezse tekrar gelin dedi tomografi lafını açtım ama gerek yok dedi.
Son olarak baş ağrıları devam etti ve başka doktora gitmeye karar verdik dün öğlen saatlerinde (bugüne randevu almıştım) ama gidemeden kusma ve baygınlık durumu ile hastneye kaldırdık.

Annem şuan yoğun bakımda umut yok denilen bir konumda yatıyor. Doktorlar beyindeki büyük timörün içe kanama yapması sebebi ile bu belirtilerin ve beyin kanamasının olduğunu söylüyor ( ortak tanı )

Şimdi öncelikle dua ediyoruz sağlığına kavuşsun diye daha sonra ki süreç için dava açmayı düşünüyoruz. Bugün bir avukat tanıdıgımızla konuştuk süreci anlattık dava açmak için haber bekliyor. Buna daha sonra karar vereceğim şuan umrumda olan tek şey sağlık.

Ama eğer bir ihmal varsa var gücümle savaşıcam.

Tekrar hepinizden allah razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emclord00 -- 28 Kasım 2019; 1:42:40 >

En Çok Beğenilenler Tümü Tüm Yorumları Aç
i
Yoruma Git
Yorumun Devamı BSG - 12 ay +198
Öncelikle geçmiş olsun dostum inşaallah annen şifa bulur, yalnız gene Bi doktorlara hakarete varan yorumlar,, tabi konuyu açan kişinin canı yandığı için yapmak istedikleri mevcut, ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Beckonn - 12 ay +81

P Puantum
12 ay (707 mesaj)
Çok geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B BSG
12 ay (5827 mesaj)
ilk adımın ekşisözlüğe bir başlık açtırmak olsun. Bu tarz olaylarda kamuoyu desteği ve baskısı çok belirleyici oluyor. Ülkedeki doktorların baştan savma hastalığı ve ihmale yatkınlıkları yüzlerce cana mal oluyor.
E emclord00 Konu Sahibi
12 ay (222 mesaj)
Güncelleme yoğun bakıma alındı şuan geldiğimiz x hastanesinde, step3 yani en ağır durumda 15-3 arasıymış. Beyindeki ödemi çöxücü ilaç veriyolar ama Allahtan umut kesilmez durumu var şıan buradaki beyin cerrahına göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kadircitak
12 ay (3601 mesaj)
Allah yardımcısı olsun.
X xentios
12 ay (492 mesaj)
Geçmiş olsun, o doktora sosyal medya ile yaptırım yapabilirsin anca. Yasal yollar ile hiçbir şey olmaz. Doktorun suçluluğu da tartışılır durumda zaten.
1 11 52 7
12 ay (92 mesaj)
Gecmis olsun Allah acil sifalar versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E emclord00 Konu Sahibi
12 ay (222 mesaj)
Sagolun allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Berlin93
12 ay (165 mesaj)
Allah acil şifalar versin. Kesinlikle kamuoyu oluşturmak için ekşisözlük'e taşıman daha iyi olur. Maalesef her şey nizami ve doğru olmadığı için şikayet ettiğinle kalıyorsun. Büyük geçmiş olsun tekrardan.
Q qomutan
12 ay (237 mesaj)
Allah acil şifa versin. Zor bir durum. Doktorlar neden böyle davranırlar aklım almıyor. İyi davranıldığında baştan savmak daha mı kolay ne?
P Paramedic20
12 ay (174 mesaj)
Hocam bu 3 günde annenizde baş ağrısı harici bi,surgunluk,konuşma bozukluğu varmıydı,Oryantemiydi sizle normal iletişim kuruyormuydu.Normalden farklımıydı. İlk gittiğinizde tansiyon ölçtüler mi ? Çünkü bu saydıklarımdan biri bile yoksa beyninde anevrizma harici bi durum değilse 3 gün önce beyin kanamasını öngereceği bir durum olamaz malesef.
E ekpe_babam
12 ay (514 mesaj)
Çok geçmiş olsun hocam, Allah acil şifa versin inşallah tez zamanda eski sağlığına kavuşur annen.
H HuysuzPanda
12 ay (252 mesaj)
Allah şifa versin
Bunu medyaya bir şekilde yansıtman lazım ülkede öyle sağlanıyor adalet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R rockandemir84
12 ay (186 mesaj)
geçmiş olsun. malesef ülkenin sağlık sistemi boktan. dava açın. ama öncelik annenizin sağlığı olsun. inşallah sağlığına kavuşur en kısa zamanda.
C Cold
12 ay (809 mesaj)
Mide bulantısı için bende annemi götürmüştüm hastaneye yağlanma olduğunu söyleyip göndermişlerdi ertesi gün acile götürmüştüm annemi 1 haftaya kalmaz kalp yetmezliğininde tetiklemesiyle vefat etti.Özel bir hastanede iseniz ve annenizin yanına girme şansınız varsa elini bırakmayın

Doktorla uğraşmak daha sonraki işiniz olsun
E efendizade34
12 ay (471 mesaj)
Seni iyi anlıyorum, 2015 yılında bende babamı beyin kanamasından kaybettim, Yüksek tansiyondan dolayı kanamış.

Kanama sağ tarafı vurduysa iyi ama solu vurduysa riskli kalp var çunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


2 207m
12 ay (7306 mesaj)
Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Şuanki odak noktanız anneniz olsun. Bir kalksın ayağada inşallah, doktorla sonra hesaplaşırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >