Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
54
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Su satarak aileme yardımcı olmak istiyorum

M Mr Gundi Konu Sahibi
4 yıl (73 mesaj)
Bizim buralarda lunapark tarzı biryer var. Bende de bisiklet var. Acaba bisikletimin arkasına suları koyup lunaparkta bu suları satmaya çalışsam böyle bi işi yapabilir miyim?

Lunaparkın halka açık kısmında mısır satan, su satan, oyuncak satan birçok insan var. Böyle bir işe girmeden önce bu satış yapan insanlarla konuşup bilgi almalı mıyım bu konularda? Ben aslında bu insanların bana su sattırmaya izin vereceklerini sanmıyorum ama yine de buraya bi sorup fikir alasım geldi.

Yaşım 16 ve böyle bir şey yaparak ablamın dershanesine yardımda dokunmak istiyorum. Gerekirse anneme limonata da yaptırıp satmaya çalışabilirim. Ama bu konular hakkında hiçbir bilgim yok. Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.
R Ronaldo1Numara
4 yıl (181 mesaj)
just do it!
G Golden Hawk
4 yıl (1572 mesaj)
Herkesin kendi bölgesi olur. Öyle kafana göre gidip bir şey satamazsın. 5-10 lira kazanacağım diye boşuna bıçak taktırma kendine.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.