Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
şu çizikleri nasıl halletsem ?

R r0x Konu Sahibi
2 yıl (6180 mesaj)
selamlar beyler, herkese iyi haftasonları.

sol arka çamurlukta biraz derin bir çizik var, ayrıca bagaj kapağının sol köşesinde hafif bir yamukluk (bagaj kapağını açarken bir yere çarpmış sanırım) ve ufak bir boya kalkması var.

çamurluktaki çiziği bir kaportacıya gösterdim, 100 tlye düzeltme+lokal boya ile hallederim dedi. ama ustayı hiç tanımıyorum, sonuç nasıl olur hiçbir fikrim yok o yüzden yaptırmadım. istanbul anadolu yakasında çamurluğu komple boyamadan halledebilecek usta tanıyorsanız harika olur.

asıl problem bagaj kapağı, ufak bir düzeltilme yapılması gerekiyor ama boya konusunda endişelerim var, ton farkı olmaması için bagaj kapağını komple boyanması gerekiyor dedi usta. ki bunu yaptırmam seçenek dahilinde bile değil, sebebini tahmin ediyorsunuzdur.

aracın kaskosu var. çamurluktaki çiziğin mini onarıma girme ihtimali var mı sizce ? ya da farklı bir ustaya yaptırmam daha mı mantıklı olur ?çamurluktaki çizik bu:

< Resime gitmek için tıklayın >


bagajın solt alt köşesinde de diğer çiziği görebilirsiniz (çok net değil ama fikir sahibi olabilrsiniz, ayrıca fotoğrafta görünmüyor ama çizgi şeklinde ufak bir yamukluk var)

< Resime gitmek için tıklayın >bagaj kapağındaki boya kalkmasını şöyle gizleyebilirim:
< Resime gitmek için tıklayın >ne tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 31 Mart 2019; 17:11:47 >


İ iCrush
2 yıl (1480 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Hocam İstanbul'da Tokyo garage var gidiyorsunuz oraya orjinalinden daha güzel boyasız yapıyor.
Resimdeki Toyota Corolla rötüş ile onarılmış.
İşçiliği gerçekten çok güzel Instagram'dan @tokyogaraj takip edebilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.