Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
180
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Stoksuz E-ticaret / Dropshipping

O omromr64 Konu Sahibi
4 yıl (82 mesaj)
Öncelikle merhaba arkadaşlar. bir kaç aydır internetten stoksuz satış yapabileceğim bir site kurmakla uğraşıyorum. Şirket kurma, vergi mükellefi olma, site kurma, tedarikçi bulma vs vs. Her şey yolunda gidiyor ancak şöyle bir sorum olacak Dropship hakkında bilgisi olan arkadaşlara.
şu an yaklaşık 4-5 tedarikçiyle görüşüyorum dropshipping için ancak bu tedarikçiler genelde markasız veya az duyulmuş ürünler tedarik ediyorlar. Sorum şu, hiç bir tedarikçi marka ürünler veya bilinmiş ürünler satmıyor. Bu neden kaynaklı acaba? tanınmış markaların stoksuz ticaretini yapamaz mıyım? Veya ben mi gözden kaçırdım? Cep telefonları ve diğer elektornik cihazların tedarikçilerine nasıl ulaşabilirim? Stoksuz olarak olmasa bile toptan alabileceğim elektronik cihazları nerden tedarik edebilirim?
Dropshipping hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için aşağı bilgilendirici bir görsel bırakıyorum.
Saygılarımla.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omromr64 -- 1 Şubat 2018; 14:15:4 >


S sailor1984
3 yıl (60 mesaj)
Merhaba bu konu ile ilgili çalışmalarınız ne durumda sorularınıza cevaplar bulabildiniz mi? Eticaret sistemi nasıl gidiyor?
M makintosh
geçen yıl (1 mesaj)
Dropshipping hakkında çok detaylı bir makaleye rastladım. Dilerseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Hatta ücretsiz bir de ekitabı mevcut. Dropshipping
A Albizvv
geçen yıl (1 mesaj)
Kendi sitenden satış yapman zor olabilir, n11,trendyol,gittigidiyor gibi e-ticaret platformları daha uygun olur gibi ayrıca tedarikçiler zaten markasız satarlar. Sen kendi markanı basarsın ya da direkt markasız satarsın. Mesela Amazon Amerika'da markalı ürünleri markadan izin almadan satmak yasak. Marka ile de görüşmen gerekebilir.
P ProJelly
geçen yıl (105 mesaj)
ebay dropshipping hakkında bilgisi olan varsa özele gelebilir mi lütfen, aklıma takılan birkaç şey var
M muratbekar
6 ay (404 mesaj)
Stoksuz ticaret nasıl yapılır ? İnceleyebilirsiniz ;

Kaynak: https://blog.delbig.com/14-adimda-dropshipping-nasil-yapilir-stoksuz-e-ticaret//DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.