Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 43 misafir, 15 mobil kullanıcı
271285
Cevap
9123314
Tıklama
383
Öne Çıkarma
Cevap: Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13565. sayfa)

O okruTGamer
5 sa. önce (1248 mesaj)
EA Access oyunları arasında parlayan yıldız STEAM de... 93% pozitif yorumlamasıyla... 110.000 küsür den.
Yapımcının avantajı ve güzelliği oyuncuların isteklerini göze alıp ona göre yol çizmesi. Yoksa final sürümü Mart 2021 düşünüyordum diyor.
Şimdi 2021 yazına erteledik ama belli olmaz da dedi.

Misal Almanca ve ingilizce seslendirmeyi (NPC dialogları) aslen başta düşünmüyorduk ama EA aşamasında böyle pozitif geri dönüşüm ve satış elde edince ve oyunculrda isteyince bizde neden olmasın dedik dedi...

Kendisi ve ekibin 'çoğunluğu' almanyalı polan, sağında solunda bir tane türk'te var. Dedim bu polan isimler bizi mahfediyor, çok sıkıntılı okuması bir zor telaffuz etmesi başka bir zor... yorum yok dedi
_____________________________

Eski kullanıcı adı: akif15Bu mesajda bahsedilenler: @Mr. Send

T the little prince
4 sa. önce (299 mesaj)
İlgilenenler için Fanatical'da ücretsiz üç adet çizgi roman veren bir bundle var. https://www.fanatical.com/tr/bundle/american-mythology-nostalgia-comic-bundle
@ @WP VOLK@N
4 sa. önce (2148 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: rickysanchez89

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
https://www.fanatical.com/tr/bundle/reaper-bundle-8

Shadows: Awakening uzun zamandır güzel indirim bekliyordum,diğer oyunlar bonus oldu teşekkürler @XanthiN@rickysanchez89 Boş beleş dediğin Türkiye şartlarına/fiyatlarına uyum sağlamaya çalışan,çevresindeki kişilere yararlı olmaya çabalayan bir arkadaş.Onun sayesinde uygun oyun kovalabiliyoruz ve takip edebiliyoruz ve legal satın alabiliyoruz.Merak ediyorum daha ne istiyorsunuz?(işten güçten takip etmek zor,sana uymayan bizim kısıtlı vaktimize ilaç gibi geliyor)

Kişisel görüşüm,bence birkaç iyi insan var forumda.Onlarda sizin sayenizde yitip gidecek.Katkınız için teşekkürler..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @XanthiN , @rickysanchez89

W WhyNot?
2 sa. önce (1026 mesaj)
Hocam sürekli mesajları alıntılıyorsun alıntılamak yerine cevapla butonunu kullanmanı tavsiye ederim. Zaten hemen üstte duran kocaman mesajları tekrar tekrar foruma basmanın bir anlamı yok siz böyle yaptıkça mobilciler çıldırıyor konu takip edilemez oluyor hemde çirkin görünüyor.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Mr. Send

M Mr. Send
2 sa. önce (2765 mesaj)
Teşekkürler dikkat ederim, bazen çalışmıyor bu buton bu sebepten alıntı kullanıyordum.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: _Shinku_Bu mesajda bahsedilenler: @WhyNot?

W WhyNot?
1 sa. (1026 mesaj)
Don't feed the troll hocam amacı belli cevap yazmanız bile yanlış. Yeni hesap açıp gelmiş ortalığı karıştıracak. Cevap üstüne cevap ve tartışma tam bu trollerin istediği kaos ortamı oluşuyor.

Kimsenin şevki bu tip gereksizler yüzünden kırılmasın. Burada vakit ayırıp paylaşım yapan herkesten Allah razı olsun. Sayenizde onlarca ücretsiz oyun ve çok uygun fiyatlara istediğim tarzda oyunlar satın aldım.
Bu mesajda bahsedilenler: @@WP VOLK@N
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.