Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
195
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Steam Oyun İndirme Sorunsalı

P P1vsCPU Konu Sahibi
4 yıl (367 mesaj)
Merhaba dostlar çok sevdiğim oyun platformu olan steam şu sıralar bana acımasız kazıklar atmakla meşgul ve sorunu nasıl çözebilirim bilmiyorum. Vaktim çok fazla olmadığı ve internet hızı malum dipte olduğu için gece 2-8 arasına zamanlayıcı kurdum, pcyi açık bıraktım Dark Souls 3 insin sabah oynarım dedim, oyunun zaten 10 gb'ı falan inmişti 23.8 gb gösteriyordu bu sabah uyandım baktım, tamamı inmiş gösteriyor. Oyunu bi oynim dedim korsanda ana oyun ve ilk dlcyi bitirmiştim, ikinci dlcye bakacaktım, bir baktım alan ayrılıyor vs derken koca oyunu bir daha indirmeye başladı.

Hayır zaten kotayı aşmısız, üstüne gece 2-8 arası hız alabilirken 23.8 gb bir daha iniyor, bunun öncesinde de oyunun 8-10 gblık kısmını indirmiştim yine sıfırlamıştı indirmeye devam et dediğim böyle böyle derken 2 kere oyunun yarısında bir kere de tamamen inmişken sıfırladı, oyunu aldığıma pişman oldum resmen, oynayamadan 2 kere indirdim başa sardı.

Steamin bu durumu nedendir, nasıl çözebilirim sizce?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.