Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
65
Cevap
0
Tıklama
46
Öne Çıkarma
Cevap: Starlink resmen Avrupa'da: İngiltere'de beta testleri başladı (4. sayfa)

N necoka26
4 gün (16 mesaj)
1-Konuyla yap isletin ne alakası var ben bir ilişki kuramadım ,2- Yap isletin belgelerle açıklanmasını istemissin sanki anlaşmaya imza atan benimde benden belge istiyorsun 3-Sacma sorular sorup beni köşeye sıkıştırmaya çalışmaya calismani gülerek izliyorum
Bu mesajda bahsedilenler: @HA-DH

M myfranco
4 gün (11164 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: necoka26

Evettt nereden bildin gerçek mutluluğu yasayacaksin
Sen o mutlulukları al, birbirinize güzelce verip çekin, verip çekin, ta ki mutluluktan ıslanana kadar.
N necoka26
4 gün (16 mesaj)
İşiniz gücünüz hiç bir iş yapmadan iş yapanı eleştirmek.İsinize gelmeyen görüşe sahip kişiyi de aşağılamak otekilestirmek.Egitim seviyesini bile bilmediğin bir insanı asagilamaya çalışmak bunun en büyük göstergesi olsa gerek.Burda teğmen olabilirsin ama gerçek hayatta düşüncelerinin benim için bir hiç olduğunu belirtmek isterim.Bir yöneticiyi sevmiyor olabilirsin fakat bulunduğu makamdan dolayı saygı göstermek her vatandaşın asli görevidir.Buradaki yorumlara bakıyorum da sürekli yönetimi alaya alma yaklaşımı var .peki ilk seçimlerde beğendiğiniz bir kişi Cumhurbaşkanı olursa o kisiye saygı gösterilmesini beklemek gibi bir hakkın olur mu.senin reisin benim başkanım diye milleti niye ayırıyor ve otekilestiriyorsunuz.
Bu mesajda bahsedilenler: @HA-DH

N necoka26
4 gün (16 mesaj)
Gerçekten samimi olsaydın adam gibi oturup konuşurduk fakat niyetini sonraki yazdıklarında belirtmiştim zaten.hadi yolun açık olsun teğmen sizin bilginize erişmek için çok cabalamaliyiz.Belkide sizinkiler kazanır o zaman oturur hasbihal ederiz
Bu mesajda bahsedilenler: @HA-DH

T tolgahan22
4 gün (713 mesaj)
10-15 yil sonra belki bizede vermeye başlayabilirler. Yabanci yatirim türklere hizmet götürelim diye yanip tutuşmuyor malesef.
A Askaparta
4 gün (2701 mesaj)
İngiltere ve Amerika'daki köylerde 10 mb internet 100 dolarmış. Olmadı bu. Musk aga da kıyamet teknolojisini uyguluyor. Tepemizde yeni bir katman olacak, muskosfer.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.