Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
116
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Starlight Games | New IP | PS5 | ANA KONU
A
3 ay
Yarbay
Konu Sahibi

Starlight Games | New IP | PS5 | ANA KONU


< Resime gitmek için tıklayın >


Starlight Games İngiltere merkezli yepyeni bir geliştirme stüdyosu ve kadrosunda bazı gerçek video oyunu emektarları var. Dahası, yeni ekip halihazırda üretimin çeşitli aşamalarında olan birkaç oyunla işe koyuldu.


Stüdyo, Psygnosis mezunu Gary Nichols tarafından kuruldu ve kendisine WipEout serisindeki çalışmalarıyla tanınan Nick Burcombe; Skate'in ortak yaratıcısı ve Horizon Call of the Mountain'ın yönetmeni Andy Santos ve Gamesys'in kurucu üyesi Ben Cronin'in de aralarında bulunduğu üst düzey bir yönetim ekibi katıldı. Projelerinde Unreal Engine 5 kullanan deneyimli yönetim, ekibini doldurmak için genç ve yeni yetenekleri keşfetmeye önem veriyor.


Belirtildiği gibi, Starlight'ın halihazırda hazırda birkaç oyunu var. Bunlardan ilki ve en önemlisi, yılın ilerleyen aylarında PS5'e gelecek olan, couch co-op özellikli çılgın bir golf oyunu olan House of Golf 2. Daha heyecan verici olan ise Burcombe tarafından yönetilen ve "önümüzdeki aylarda" daha fazla detayın geleceği "fütüristik bir spor oyunu" ve yine yakında daha fazla bilginin geleceği bir bilim kurgu strateji roguelite. Son olarak Fortnite için hazırlanan ve stüdyonun genç üyelerinin Unreal ile pratik deneyim kazanmalarını sağlayacak bazı deneyimler yer alacak.


Geliştirici : Starlight Games


Yayıncı : Starlight Games


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.


Duyuru Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=T2z3UOFvmFQ

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.