Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 7 misafir, 3 mobil kullanıcı
3143
Cevap
131908
Tıklama
16
Öne Çıkarma
Cevap: Starfield [Ana Konu] (158. sayfa)
T
1 sa.
Yüzbaşı

Benim aynı herşey diye dediğim senin dediklerin zaten hocam. GEzegenler aynı, üslerin yeri aynı, hatta üslerde çıkan düşmanların yerleri bile aynı. Bari düşmanlar farklı yerlerden çıksaydı. "Random" olayını üsler ve düşmanlar için hemen hemen hiç yapmamışlar gibi.

Bi de ben ana görev yerine hep yana gittim. O yüzden gezegenlerin, üslerin vs aynı olduklarını oyunun çok başlarında öğrendim KEşke ana göreve gitseymişim ama açık dünya RPG değil mi kardeşim benim gibileri de düşünmeleri gerekli

Adore fan oyunda ilk karakter yaratırken perkler seçiyorsun ya. Genelde herkes alien dna seçiyor. Health'in daha yüksek oluyor hani. Orada perklerden birinin sonucu olarak çıkıyor. Hangisi hatırlamıyorum. Yani "bu perk şu işe yarıyor ama adore fan kıçından ayrılmaz ha" diyor 2-3 saat sonra da çıkıyor ortaya. İlk gemiye koymuştum, üs kurunca da üsse atadım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @noir06
K
43 dk.
Çavuş

tamam sakin deli oğlan.bu berbat oyunla ilgili daha çok objektif yorumlarımı takip etmeyi unutma.git hava al oksijen eksikliği olmuş gibi.sağlığına dikkat et.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @noir06
N
35 dk.
Binbaşı

Hiç şaşmaz hemen tanımadığı kişilere kendince karalamalar; düzgün laflar kalmayınca böyle neticeye değil haticeye saldırmalar falan. tipik koyun. Hiç sakin bir tip değilimdir. Senin gibi ezik olup boş keskin laflar atamam. Keskin sirke küpüne zarar. Al sana kalıp laf bunlardan anlarsın. Dahası beynini yakıyor kalıp laflara sarılıyorsun zorlama.
Sosyal medya harbi süper işe yarıyor senin gibilere. Kalıp laflarınla dansöz, kindar ve sinsi ruhunla iyi yaşamlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @kullanıcı adı giriş
N
33 dk.
Binbaşı

Cidden hiç görmemiştim o olayı karakter yaratma esnasında... Bende nerede kaldı bu sarı kafa diye bekliyorum
Bu mesajda bahsedilenler: @trancenden
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.