Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2147
Cevap
70510
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Star Citizen (Çıkmadı) [ANA KONU] (108. sayfa)

İ ilonsahiden
2 ay (2345 mesaj)
Bu oyuna epeyce benzeyen star atlas çıkmış .ama coin le falan üye olunuyor sanırım
İ ilkerk88
2 ay (513 mesaj)
Adamın iş hayatında yaşadığı başarısızlıklardan falan bahsetmiş. Çoğu yer gereksiz. Araştırılmadan çekilmiş bir video. Muhtemel konsol fanı bir arkadaş. Freelancer'dan önceki oyunlar sayılmamış. Star Citizen geliştirilirken cry engine olayını bile anlatmamış. Haklı olduğu taraflarda var. Ama şuan oyuna girildiğinde birsürü güzel detay mevcut. İlerlerse güzel olyun olacak tek sıkıntı ilerleme çok yavaş.
Bu mesajda bahsedilenler: @_Dominic_Toretto_

D Dante
4 hafta (29083 mesaj)
Wipe haberini aldığımda ara vermiştim boşa kasmayayım diye. Wipe geldi mi acaba?

Bu arada oyuna gömen şuursuzlara pek aldırmayın, eğer biraz bilimkurgu ve uzay merakınız varsa şu an oyun kesinlikle alınabilir seviyede artık ve eşi benzeri olmayan, büyük incelikle özene bezene hala yapılıyor olan ve konsola da muhtemelen hiçbir zaman gelmeyecek olan bir evren bu Star Citizen. Adı konsol üssü olan bir kanalın kalibresi bellidir kime ne anlatıyorsun. Topluluğu bile kalite bir oyun bu. Bazı outpostlarda yol bulamazsın yazarsın tarif eder adam, uzayda gemin patlasa yazsan gelir biri dur oradan geçiyordum atıvereyim seni der. Gemi alıcam sizce hangisini alayım diye sorarsın dur bende alma planı yaptığın gemi var, şuraya gel bi tur vereyim kullan bakalım sevecek misin der gemisini verir. Gemimi uçarken izlemesi de keyifliymiş diyor bir de oturmuş izlemiş landing area'da. Ötesi var mı ya? B oyun biraz da anın keyfini çıkarma oyunudur sürekli uğraş uğraş oyunu değildir. Kendi planını kendin belirliyorsun şu an oyunda zaten, belli bir "şunu yap bunu yap" durumu yok. Hem mmo'dur hem RPG'dir hem de harika görsellere sahip bir uzay simulasyonudur.

Chris Roberts'ın geçmişiymiş bilmemne. Adam taş gibi oyun yapıyor ekibiyle ve konsolda hiçbir zaman deneyim edemeyeceğin türde, grafik detayında, oynanışta bir oyun yapıyor. Herhalde gömecek ne yapacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Kasım 2021; 16:48:11 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @sniper23

A adilazimdegilx
4 hafta (5828 mesaj)
Wipe geldi evet. 3.15.1'e de geçecek IAE ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 12 Kasım 2021; 21:53:16 >


S sniper23
4 hafta (8224 mesaj)
Konsol Üssü iyi araştırma yapmamış ne yazık ki.

3.15 ile wipe geldi. 130k ile başladım ama.
Bu mesajda bahsedilenler: @Dante

A adilazimdegilx
4 hafta (5828 mesaj)
Bounty Hunter görevlerini bozmuşlar biraz. Onun dışında yeni türeyen bug yok gibi. Trade fixlenmiş, yapılabilir. 30K koruması da var artık, gerçi henüz 30k almadım ama şans da olabilir. Yeni eklenen özellikler Allah'a emanet tabi ama 3.15.1'i görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adilazimdegilx -- 13 Kasım 2021; 0:38:54 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.