Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
8
Cevap
215
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Spotify, ABD'de abonelik ücretlerine zam yaptı: İşte zamlı fiyatlar
D
geçen ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Spotify, ABD'de abonelik ücretlerine zam yaptı: İşte zamlı fiyatlar
Geçtiğimiz sene ABD'de Premium abonelik paketine zam yapan Spotify, bir yıl aradan sonra fiyatlarını tekrardan arttırıyor. 10,99 dolar olan Spotify Premium'un fiyatı 11,99 dolara çıktı. Spotify Duo'nun fiyatı 14,99 dolardan 16,99 dolara çıkarken, Aile paketi 16,99 dolardan 19,99 dolara yükseltildi. Öğrenci aboneleğinin fiyatı ise 5,99 dolar olarak sabit kaldı. Geçen seneki zam ile beraber Spotify Premium fiyatındaki artış oranı %20'yi, Aile Paketi için %25'i, Duo Paketi için ise %30'u bulmuş oldu.Spotify abonelik ücretleri zamlandıSpotify, blog gönderisinde fiyat değişikliklerini şu şekilde duyurdu: "Ürün özelliklerimize yatırım ve yenilikler yapmaya devam edebilmek ve kullanıcılara en iyi deneyimi sunabilmek için fiyatlarımızı zaman zaman güncelliyoruz. Önümüzdeki ay ABD'deki aboneler, fiyat güncellemesiyle ilgili e-posta bildirimi alacaklar."Türkiye'de ise Spotify abonelik fiyatlarına en son 1 Şubat 2024'te zam yapılmıştı. ABD'deki bu zammın yakında Türkiye fiyatlarına da yansıması kaçınılmaz görünüyor.  Ayrıca Bkz.Steam Donanım Anketi açıklandı: İşte en popüler donanımlar Türkiye’de güncel Spotify Premium fiyatları
  • Premium Bireysel: 59,99 TL/Ay

  • Premium Öğrenci: 32,99 TL/Ay

  • Premium Duo: 79,99 TL/Ay

  • Premium Aile: 99,99 TL/Ay  Haberi Portalda Gör

B
geçen ay
Yarbay

ABD’de 11 Dolar iken Türkiye’de 60 TL mi?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
geçen ay
Teğmen

Kesin tr için de zam gelir.
T
geçen ay
Yarbay

youtube music candırA
geçen ay
Yarbay

Düşünsenize 79$ Fiyat veriliyor Amerikada. Hickimse yüzüne bile bakmaz
X
geçen ay
Yüzbaşı

Deezer aldıktan sonra spotify yüzüne bakmıyorum.
K
geçen ay
Yüzbaşı

Bende ikisi de var spotify, youtube. youtube'da video arşivinn de katkısı ile içerik çok fazla, içerik üreticileri de var ve istediğiniz müziği bulabiliyorsunuz. Ancak bu müzik videolarının ses kalitesi düşük tutarsız olabiliyor.
Youtube'ın bir pc uygulaması yok, spotify'imn uygulaması bence daha fazla özellik ve detay barındırıyor. Radyo şowları, podcast'ler spotify'da çok daha iyi.

Spotify'da Her şarkıda stabil ve yüksek ses kalitesi, yeni şarkıları keşfetme ve erişim imkanı, bir şarkının şarkı radyosunu açıp güzel öneriler ile karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca bilgisayarda kullanırken telefondan kontrol edebiliyor olması iyi.
YouTube Music: YouTube Premium alınca yanında hediye gibi gelmesi çok avantajlı.
O
geçen ay
Teğmen

Yok, fiyatı yazma. Ağrına gider.
F
4 hafta
Er

Türkiye uyarlanmış fiyatı ile satıyorlar, aynı fiyat uygulamasını Netflix, YouTube, Amazon vs de uyguluyor. Uyarlanmış fiyat olmazsa satın alınmaz, kaçak yayın olur endişesi taşıyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bkaakco
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.