Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Spor Blogu Yazarak Kripto Para Kazanın! - Scorum

S sirius bAd momo Konu Sahibi
3 yıl (4 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
Selam arkadaşlar.Aktif forum kullanıcıları olarak hepimizin kripto para birimleri ve madenciliği hakkında az çok bilgisi mevcuttur.
Bazen forum ortamında, bazense de youtube gibi video paylaşım platformlarında insanların bu işi yaparak para kazandığını, hatta bu iş
için bilgisayar donanımları kurup, odasını maden ocağına çevirenleri görmüşsünüzdür.Siz de bilgisayarda halihazırda çok vakit geçirdiğinizi
ve bu vakitin de para kazanarak ödüllendirilmesinin iyi olacağını düşünüyorsanız doğru konudasınız.
Sizlere yeni bir oluşumdan bahsedeceğim,SCORUM.
Scorum,henüz beta aşamasında,ileriye dönük ve aktif kullanıcı sayısı gün geçtikçe artan yeni bir platform.Üstelik sizin para kazanmanız için uçuk şeyler vaad eden bir oluşum değil.
Şimdi sitemizi ve para kazanma yönteminin işleyişini anlatalım.
< Resime gitmek için tıklayın >
Ara yüzünden de anlaşılacağı üzere spor tabanlı bir blog platformu.Futboldan basketbola,e-spordan dövüş sanatları,fitnessa kadar çok geniş spor alanlarını kapsayan, güncel spor haber ve blogları yayımlama sitesi.
Şimdi platformu nasıl kullanacağınız ve para kazanma işleminin nasıl olduğunu anlatalım.
< Resime gitmek için tıklayın >
Site üzerinden istediğiniz spor dalıyla ilgili güncel haberi veya bilgiyi, blog yazma arayüzünden kolayca yazabilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
Yazdığınız blogun aldığı etkileşim ve yoruma göre kazandığınız ücreti aktif olarak görebilirsiniz ve bu ücret 7 gün içerisinde profilinizdeki cüzdan kısmına aktarılır.
< Resime gitmek için tıklayın >
Blog yazmaktan ziyade,henüz beta aşamasında olduğu için bulunmayan ama en yakın zamanda aktif hale gelecek SCORUMBET sisteminden bahsedeyim.SCORUMBET sayesinde sadece blog yazmak değil de,blog yazarak kazandığınız parayı bahiste kullanarak da katlayabileceksiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
İstatistik Platformu
Sitenin aktif istatistik platformunu da kullanarak takımların ve oyuncuların form durumunu öğrenip, bahsinizi daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

ScorumTR'ye üye olmak için:https://scorum.tc/tr-tr
ScorumTR Discord:https://discord.gg/mJWnpB5

Bana Ulaşabilirsiniz
Scorum:@banghertin
Discord:@banghertinDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.