Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sosyal medya hizmetleri - İstanbul Takipçi

S
salam4a Konu Sahibi
2 yıl (182 mesaj)
Site İsmi : istanbultakipci.com

Site Konusu : Sosyal medya hizmetleri - İstanbul Takipçi

Domain Kayıt Zamanı : Temmuz 2018

Tanıtım ve Açıklamalar : Sosyal medya sitelerinin kullanım oranları, gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle ülkemizde, her yaş kesiminden milyonlarca insanın en az bir sosyal medya hesabı var. Sosyal medya bu denli popüler iken, İstanbul takipçi gibi sitelere de ihtiyaç duyuluyor. Bugün sizlere istanbultakipci.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesini tanıtacağım. Site ile birlikte, sosyal medya hesaplarınız için ister takipçi, ister beğeni, ister yorum hizmetleri satın alabileceksiniz.

Müşterilerine en avantajlı fiyatlarla, birinci sınıf kalitede sosyal medya hizmetleri sunan İstanbul Takipçi, her geçen gün daha da büyümektedir. Siz de sosyal medya hesaplarınızın takipçi ve beğeni gibi ihtiyaçlarını karşılamak adına, bu adrese hiç tereddüt etmeksizin başvurabilirsiniz. İstanbul Takipçi ile iletişim kurmanız halinde; Instagram izlenme, Instagram beğeni, Instagram aktif takipçi, Instagram yorum ve çok daha fazla hizmeti bir arada alabilirsiniz. Beğeni paketleri kendi arasında, Türk beğeni ve yabancı beğeni olarak ayrılır. Takipçi paketleri; gerçek Türk takipçi, yabancı bot takipçi gibi çok sayıda farklı seçenekten oluşur.

Özetlemek gerekir ise, sosyal medya hesaplarınızı daha aktif hale getirmek isterseniz, hiç vakit kaybetmeden istanbultakipci.com platformuna girebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli alışverişler dileriz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.