Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
11625
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Sorunlu Alışverişler Bölüm Kuralları
Etiket : #Vurgulu
Şehir : #Çanakkale

R rds Konu Sahibi
11 yıl (8587 mesaj)
Sorunlu Alışverişler Bölüm Kuralları


1-Üyeler dolandırılma ve ciddi boyutlarda maddi zarara uğramışlar ise yaşadıkları sorunlu alışveriş konularını forumdaki diğer üyeleri bilgilendirmek ve yaşanan bu sorunları çözmek adına bölüm içerisinde konu açabilirler.


2-Konuların içerisinde, aşşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik hakaret ve benzeri yazıların yazılması yasaktır.


3-Konuyu açan üyelerin dikkat etmesi gereken hususlar.


[3.1]Konu içerisinde sadece tarafların forum isimlerini ve yaşadığınız sorunu bildirmeniz yeterlidir.


[3.2]Taraflardan herhangi birisinin kişisel bilgisi, adres ve telefonu ile msn adresi, resim ve benzeri bilgilerinin paylaşılması yasaktır,
bu bilgilerin paylaşılması halinde paylaşım yapan üye uyarı alabilir, ısrar ile kuralı ihlal eden üyeler forumdan uzaklaştırılabilir.


4-Sorunlu Alışverişler Bölümünün açılma amacı siz değerli üyelerimizin yaşadığı bu sorunlu alışverişleri daha yakından takip etmesi ve yeni yapacağınız
alış verişlerde daha dikkatli olmanızı sağlamaktır.


5-Sorunlu Alışverişler Bölümü içerisinde açılan konular ilk önce yönetim onayına düşmektedir, açılan konuların içerik bakımından yukarıdaki şartlara
uyması halinde yönetim tarafından konularınız onaylanır ve konu sahibi ile diğer üyelerimizin görüşüne açılır.


6-Burada belirtilmeyen ancak forum genel kurallarında yazılı olan tüm genel forum kuralları ile ikinci el forum kuralları aynı şekilde bu bölüm içinde geçerlidir. Ancak bu bölüme herhangi bir satış yada sıcak fırsat ilanı açılamaz.


7-Forumumuzda ikinci el, alış ve satış kısımları vardır. Yalnız forum yönetiminin ve şirketinin kullanıcılar arasındaki birbirleri ile olan ilişkilerinde sorumluluğu yoktur. Dolayısıyla diğer kullanıcılarla iş ilişkisinde bulunmak ve mal alıp satmanın riski tamamen her kullanıcının kendisine ait aldığı bir risktir.


8-Kurallara aykırı herhangi bir durumda yapmanız gereken şey şikayet butonunu < Resime gitmek için tıklayın > kullanmak olacaktır. Şikayetinizi yaparken link'in alt kısmına şikayet konunuzu da yazdığınız takdirde şikayetiniz daha net anlaşılacak ve en kısa sürede gereken müdahale yapılacaktır.


Sorunsuz ve iyi alışverişler diliyoruz.

DH Forum Yönetimi

< Bu konunun sahibi rds iken rds tarafına aktarılmıştır -- Haz 4 2010 7:43PM >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.