Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
1227
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sony NWZ-W273 serisi kullananlar (ANA KONU)

A AAT.BH Konu Sahibi
7 yıl (1466 mesaj)
Aldığım son kulaklık jak tarafındaki kablonun zamanla oynamasıyla içten koptu ve bozuldu. Kulaklığım sporcu kulaklığı olmasına rağmen bozuldu. Buda demektir ki her kullaklık (kalitesi önemli değil) illaki bir süre sonra kopuyor.

Artık kulaklığa para vermekten vazgeçip sony nin bu ürününü budum. Kendisi bir mp3+kulaklık. Kulaklıkta mp3 çalar var. Aslında bu bir mp3 player. Bunu aldıktan sonra başka herhangi bir şey almanıza gerek kalmıyor.

ÖZELLİKLER:

1) 3 dk şarj ile 1 saat müzik dinleme gibi hızlı şarjı var.
2) 8 saat şarjı gidiyor.
3) 4gb kapasiteli.
4) Shuffle özelliği ve şarkıların en gaz 10 sn kadarını çalma gibi bir özelliği mevcut. Kısaca ipod shuffle gibi bir şey.
5) Ürünün en büyük özelliği su geçirmezliği. 2 metreye kadar havuzda kullanabiliyorsunuz.
6) kulağa çok iyi bir şekilde oturuyor ve asla çıkmıyor.
7) ürün bükülebilir özellikte olduğu için deforme olmuyor.

Kutudan 4 tane normal 4 tanede su geçirmez toplamda 8 çift başlık çıkıyor. Cihaz usb ile bilgisayardan şarj oluyor. Şarj istasyonu ile mp3 arasında herhangi bir temas söz konusu değil kablosuz bir şekilde şarj yapıyor. Ayrıca bu stand ile saniyeler içersinde pc den kolayca veri aktarımı yapıyorsunuz veri aktarımı hızlı.

Normal mp3 ve kulaklık ikilisinden avantajı çok fazla.

1) Kulaklığı nereye koydum, mp3 çalarım nerede gibi bir durum söz konusu değil.
2) Kulaklığı her seferinde çözmek ile uğraşmıyorsunuz.
3) Kulaklığı dinlemediğiniz zaman kulağınızdan çıkarıp boynunuza atıyorsunuz böylece bir yere bırakıp unutma gibi bir durum olmuyor.
4) Cepte duran mp3 playerlarla bir yere çarpınca kırılma gibi bir durum söz konusu bunda bu yok.
5) Şarkı geçmek için tekrar tekrar mp3 playerı cepten çıkarmanıza gerek kalmıyor. Elinizi kulağınıza götürüp butonlara basmanız yeterli.
6) yolda yürürken elinizin kulaklığın kablosuna takılması ile kulaklığın kulaktan fırlaması gibi bir durumda olmadığı için rahat ediyorsunuz.
7) Son derece hafif. Diğer kulaklıklardaki gibi ekstra bir aşağı çekme yok.
8) karanlıkta left hangisi right hangisi demiyorsunuz.

En önemlisi sesi. Ses konusu görecelidir. Ses şiddeti güzel. Son sese kadar geldiğiniz zaman kulağı rahatsız etmeye başlayan o bangır bangır sese ulaşıyorsunuz. Daha yukarılara çıkmaması iyi birşey. Baslar iyi tizlerde güzel. İçinde hazır gelen kaliteli müzik dosyaları farkı hissettiriyor. Kaliteli müziklerle çok iyi performans veriyor.

Kulakta kaba durmuyor. Havuzda çok büyük bir keyif veriyor özellikle dalınca sadece müziği duyuyorsunuz. Tuzlu suda kullanılabilir ancak hemen kurutmadan tatlı suda yıkamanız gerekli yoksa krsitalleşen tuzlar ürünü çizer, aksamlara zarar verebilir.

Kısacası mp3 almak isteyenler almadan önce denemesini tavsiye ederim. Şahsen bir tarafta bu mp3 diğer tarafta kaliteli marka bir kulaklık+mp3 dursa elim yine buna gider. Buna alışınca diğerleri eziyet geliyor insana.
M med000
7 yıl (654 mesaj)
Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


T tnrkpck
5 yıl (4 mesaj)
ŞARZ ALETİNİ KAYBETTİM NE YAPABİLİRİM?
D DxqLL
4 yıl (125 mesaj)
Kulaklığı kırıldı benimkinin hurda veya Arızalı Nwz 273 alınır< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G gogosumer
3 yıl (367 mesaj)
Benimkininde kulaklığı kırıldı. Varsa arızalı olan bende değwrlendirebilirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A aragorn01
2 yıl (741 mesaj)
az önce şarj cihazına takarken kulakluk kısmı ayrıldı kablolar sağlam görünüyor ama tek kulaklıktan ses çıkmıyor artık yürüyüşlerde kullanıyordum
1 18 bayram
9 ay (1 mesaj)
Bataryası mi değiştirmek istiyorum bataryanın numarası yada modeli nedir bilen varsa yardımcı olabilirim.yada nereden temin ederim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.