Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye, 6 misafir
5244
Cevap
896329
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Cevap: >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (263. sayfa)
C
geçen hafta
Binbaşı

SANYO bu entegreleri üretmeyi bırakalı çook uzun zaman oldu. piyasada bulunmuyor. tamir etmek isteyenler başka sony, pioneer, technics vs gibi hurda cihazlardan söküp kullanıyor..

@AMC


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @AMC
B
6 gün
Teğmen

Elektronik ve elektrik devre kartlarının temizliği için ne kullanmamız gerekir, internette elektronik devre kartlarını bulaşık deterjanı, sıvı sabunla yıkayan uygulamaların yanı sıra sprey ile temizlik yapanda var.
Ayrıca elektrik devre kartları farklı bir temizleme istemez mi?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Collezione
C
6 gün
Binbaşı

üzerine birşeyler dökülmüş yada gözden çıkaracağınız bir kart varsa son umut olarak deterjanla yıkarsın ama su, karttaki metal kısımlarda oksidasyona neden olur. macera aramaya gerek yok.
ben temizlik için iso propil alkol ve selülozik tiner kullanıyorum, genelde çok özel kart olmadığı sürece çoğu kişi bu yöntemi kullanır.
kartta lehim yapmadıysan selülozik tinerede gerek kalmaz.
önce kuru fırçayla yada üfürgeçle :) kartın tozlarını alırsın.
alkolle nemlendirdiğin fırçayla kartın üzerinden tekrar geçerek temizliği bitirirsin.
bulaşık yıkamak gibi değil yaniG
5 gün
Er

Selamun Aleykum 2 tane sorum olacak.

Bugün 2. El 35 rms alpine komponant seti aldim, set icerisinde:

2 adet 4ohm 35rms alpine hoparlor,

2 adet alpine crossover,

2 adet de orjinal olmayan uzerinde sadece 12ohm yazan herhangi bir marka model yazılı olmayan tweeter aldım, satan kişi orjinal tweeterin kayboldugunu yerine bu tweeteri kullanabileceğimi bu sekilde amfiye baglarsam sıkıntı olmayacağını söyledi.Benim sony marka 4ohmda 4×70 rms, 2 ohmda 4×85rms, koprulemede 170rms değer veren amfim var.Bu amfiye köprüleyerek sony 1600w olan 420rms 5köşeli subwoofer bağlayıp, ilk basta yazdigim hoparlor ve tizi de amfiye baglamak istiyorum.Simdi sorum şu, tweeterin arkasinda 12 ohm yazıyor bu sekilde crossovere baglayip, crossoveri de amfiye bağlasam problem olur mu?(amfim 4 ve 2 ohm destekli)Amfimin 4ohm cikisi 70w baglamak istedigim komponent hoparlorun rms degeri 35w, baglarsam sıkıntı olur mu ikisi arasında crossover de olacak< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

C
4 gün
Binbaşı

amfi çıkışın, hoparlör gücünden 2 kat fazla, teypten sesi çok açarsan komponentlerin dayanmaz.
varsa amfiden komponent bağlayacağın çıkışların gain ayarını çok açmadan ayar yapman lazım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.