Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
644
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SONY HX200 HAKKINDA

A akinbakbay Konu Sahibi
9 yıl (92 mesaj)
Henüz fotoğraf ile ilgilenmeye yeni başladım. Nikon,Fuji gibi kompakt cihazlardan DSLR-LıKE bir makineye geçiş yapmak arefesindeyi. Birkaç ürün baktım HX200 alacak gibiyim. Sony HX200, NEX5, PANASONIC FZ-150 VE CANON SX 4O gibi modellerden birisini seçeceğim. Gece video ve resim çektiğim zamanlarda da iyi görüntüler istiyorum. Gece evde kızımIn yaptığı eğlenceli şeyleri falan videoya çekmek istiyorum. Akşam sahilde fotoğraf çekiminde de problem yaratmasın... Bu makinlerden hangisi daha kullanışlı olur benim için yardımcı olabilirseniz sevinirim..
P Piêr Dé Sans
9 yıl (9356 mesaj)
Yalnız nex5 onların arasından ayrılır. kompakt bir makine değildir. micro 4/3 diye geçer ve objektifi değişebilir bir makinedir. Eğer bu da aralarındaysa nex5 derim. onun dışında hx200 biraz önde bana göre.
A akinbakbay Konu Sahibi
9 yıl (92 mesaj)
peki sizce 1500 tl civarına slr makine almak daha mantıklı olabilir mi?Öyle lens falan değiştirme işlerini pek yapmam ama kit lens işimi devamlı görür mü? Ne dersiniz?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.