Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Sony geri adım attı: PS Vita ve PS3'ün online mağazaları kapanmıyor

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
8 ay (6855 mesaj)Sony, geçtiğimiz haftalarda resmi oalrak PlayStation 3, PSP ve PS Vita'nın online mağazalarının kapatılacağını açıklamıştı. Ancak Sony pek görülmeyen bir şekilde geri adım attı.Ayrıca Bkz.Horizon Zero Dawn Complete Edition, PlayStation kullanıcıları için ücretsiz olduGeçtiğimiz saatlerde Sony, PlayStation.Blog üzerinden bir açıklama yaparak PlayStation 3'ün ve PS Vita'nın mağazalarının açık kalacağını duyurdu. Ancak PSP mağazalarının kapatılma kararında bir değişiklik yok. PSP'nin online mağazaları 2 Temmuz 2021'de kapanacak.Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan, PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklamada, bunun çok bariz bir şekilde yanlış karar olduğunu fark ettiklerini söyledi. Bu durumun oyuncular için güzel bir haber olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle PS Vita'nın mağazalarının kapanacağı açıklandığında birçok oyun geliştiricisi, PS Vita için geliştirdikleri oyunu iptal etmişti. Umuyoruz oyunlarını geliştirmeye devam ederler. Microsoft da buna benzer bir şekilde geçtiğimiz aylarda aldığı kararın, oyunculardan gelen tepkilerin ardından iptal etmişti.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/sony-reverses-course-will-continue-selling-ps3-and-vita-games-after-all

 Haberi Portalda Gör

Şu Vita'daki potansiyeli yıllardır göz ardı ediyor ya, ben ona yanıyorum.
Yoruma Git
Biyturs_OnSr - 8 ay +6

T TheLuBu
8 ay (3815 mesaj)
Hala satışlar iyi demekki.
T takeru
8 ay (1263 mesaj)
ps3 güçsüz bir cihaz değil. muhtemelen kullanıcı sayısı hala fazla. Yeni oyun yapılmasa bile desteklediği ps1, ps2 oyunlarının sayısını arttırıp bir de minis dışında orijinal psp oyunlarını oynatır duruma getirseler 10 sene daha para kazanırlar. Belliki rahat batıyor caponlara.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

E El Goblino
8 ay (855 mesaj)
Sacmalik otesi bir karardi yanlisi gorup gereken yapilmis tebrikler ...
B Biyturs_OnSr
8 ay (3909 mesaj)
Şu Vita'daki potansiyeli yıllardır göz ardı ediyor ya, ben ona yanıyorum.

W WeDneS
8 ay (1117 mesaj)
Ps Vita alacaktım resmen vazgeçip nintendo aldım, sony bu kadar ahmak olamazsın.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


B Bloody Roar
8 ay (635 mesaj)
Hocam ps1 legacy of kain soul reaver, bloody roar 2, ps2 bloody roar 4 unutamadığım oyunlardır, keşke pc remake gelse

Bu mesajda bahsedilenler: @takeru
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.