Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sony Ev Sinema Hoparlörleri - SS-CS310CR [SATILDI]
Şehir : #İzmir
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

S skysonic Konu Sahibi
8 ay (276 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
1
1 Sony Ev Sinema Hoparlörleri - SS-CS310CR
2018 Ocak ayında Mediamarkt'tan aldığım 5.0 ev sinema hoparlör setidir. Center hoparlörü dahil olmadığı için 4.0 olarak satıyorum. Center arızalandığı için onu pakete dahil etmiyorum.

2 adet SS-CS3 model kule (amazon üzerinde indirimli fiyatı 316 USD - indirimden önceki fiyatı ise 400 USD link:https://www.amazon.com/Sony-SSCS3-Floor-Standing-Speaker-Single/dp/B00O8YLL8E)

2 adet SS-CS10S uydu hoparlör.

Ürünler hiçbir tamir görmedi, çizikleri bile yoktur. Çok temiz kullanıldılar, apartmanda oturduğum için çok fazla kullanılmadıklarını söyleyebilirim.

Kozmetik olarak 10/10 ürünlerdir. Bu serideki kuleler Sony'nin f/p ürünleridir. Ürün şu an TR'de hiçbir yerde satışta yok.

Alan kişiye paketten çıkan hoparlör kabloları ile teslim edilir.

Görselleri aşağıda yer almaktadır.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık


S skysonic Konu Sahibi
8 ay (276 mesaj)
Heco Victa Prime Serisi hoparlörler ile takas olur. Serisine göre üstüne nakit verebilirim. Bunun dışında takasa açık değildir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.