Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sony’den Dolby Atmos destekli omuz hoparlörü

E ekrem71 Konu Sahibi
4 ay (29212 mesaj)

Sony SRS-NS7 tanıtıldıYaz aylarında omuzda taşınabilen kablosuz bir hoparlör modeli duyuran Sony aradan fazla süre geçmeden biraz daha gelişmiş bir model piyasaya sürüyor. Ayrıca televizyonlardan da Dolby Atmos yayın alabiliyor. Sony SRS-NS7 özellikleri ve fiyatıSony SRS-NS7 kablosuz hoparlör bir önceki nesil ile çok benzer bir tasarıma sahip. Çift sürücü tasarımı olan hoparlör 360 derecelik çok yönlü iletim ile kimseyi rahatsız etmeden kullanıcıya ses verebiliyor. Ayrıca Bkz.Sony boyun hoparlörünü duyurduKişiselleştirme özelliği kullanıcının kulağının fotoğraflarını analiz ederek Dolby Atmos teknolojisini daha verimli hale getiriyor. Opsiyonel WLA-NS7 Bluetooth adaptörü ise Sony BRAVIA televizyonlardan Dolby Atmos destekli gecikmesiz ses yayını alabilmesini sağlıyor. Tek şarj ile 12 saat giden hoparlör 10 dakika şarj ile 60 dakikaya kadar kullanım süresi kazanabiliyor. Aynı anda iki cihaza da bağlanabilen Sony SRS-NS7 kablosuz hoparlör için 300$ fiyat etiketi belirlenmiş. Adaptör ise 60$ olarak satılacak. 

 
Kaynak:https://www.gsmarena.com/sony_launches_srsns7_wireless_neckband_speaker_with_dolby_atmos-news-51287.php

 Haberi Portalda Gör

Yapma sony yapma!!! şimdi bunun 50 liralık çin malı versiyonları çıkar, kulaklık nedir bilmeyen neandarthallerin işkencesine bunlarda eklenmesin...
Yoruma Git
waltran - 4 ay +6

P ProjectMan
4 ay (11531 mesaj)
atların sırtına takılan eğer gibi duruyor !

tüm kölelere bunu takmak lazım :D

R Romeo84
4 ay (1038 mesaj)
İyi ki omzumuza koymuşlar, neyse ki içimizde hissetmiyoruz…< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


W waltran
4 ay (4015 mesaj)
Yapma sony yapma!!! şimdi bunun 50 liralık çin malı versiyonları çıkar, kulaklık nedir bilmeyen neandarthallerin işkencesine bunlarda eklenmesin...

M MetalWave
4 ay (4647 mesaj)
bu sistemle 4+0 süper olur. oyun oynarken sesler tam olarak önde arkada hissi verebilir. 5+1 sistem kurduğumuzda pc de uydu ları öyle isteğimiz yere koyamıyoruz. pratik olmuyor ( hanım izin vermiyor :D)

S SuperVisör
4 ay (774 mesaj)
bu iyi olmuş kulağa takılanlar işitme sorunlarına neden oluyordu.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


B bshaar387
4 ay (103 mesaj)
Bose soundwear'dan iyi çakmışlar

J joven
4 ay (2853 mesaj)
Dolby Atmos`mu şaka gibi derim.

S soultechuser
3 ay (118 mesaj)
Bunu Bluedio daha önceden çıkarmıştı...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.