Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
35
Cevap
0
Tıklama
12
Öne Çıkarma
Cevap: Sony'den daha hafif bir PlayStation 5 modeli geliyor (2. sayfa)

E erol.star
3 ay (473 mesaj)
Bunlar pro da çıkarır< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


S senki
3 ay (1352 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Yav elimdemi taşıyorum 300gr düşse ne düşmese ne
Zaten sana bana yaptığı yok. Nakliye girdilerini düşürüyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


W weehwet
3 ay (1817 mesaj)
Büyük küçük farketmez koyduk kenara duruyor amma takılıonuz şu agırlık tasarıma vs.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


- -MoDeStUs-
3 ay (17378 mesaj)
300 gr nerden azaltmışlar onu bari söylese sony.Konsol boyutları değişti desen değil.İçinden birşeyleri kırpmışlar ama ne?
M monacomen
3 ay (3289 mesaj)
Satış stratejisi, 300 gıramdan başlayıp her sonraki versiyonda hafifleterek ufalta ufalta tekrar tekrar satacaklar. PS4 slim çıkartmışlardı, cihazlarını ufak ve hızlı yapmayı başarmış bir firma yeni modeli yine elbise dolabı gibi çıkartarak neyi hedeflediği ortada zaten.

Bu mesajda bahsedilenler: @MrCaner

T TechVET
3 ay (863 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: kbere

Insanların yüzde 99'u salonda ya da oyun oynadıkları küçük odalarda kullanıyor ve devasa boyutu sorun yaratıyor. Insanlar mobilyalarını da sırf PlayStation yüzünden yenilemek istemeyeceği için de sorunlu.

Yanında Xbox sanat eseri gibi dururken bunu ancak beyaz yüzü size dönük gelecek şekilde koyduğunuzda güzel duruyor. Yan koyarsanız fanı ön tarafa getirmek zorundasınız çünkü arkada duvar var. E o zaman da yine çok kötü bir görüntü oluyor. Tüm bunlar sebebiyle bence başarısız bir tasarım. Tek renk seçeneği ve bu rengin de eski konsolların tersine beyaz olmasını da ciddi bir hata ve kötü bir dayatma olarak görüyorum.
Açıkcası XBOX daha modüler o konuda ama büyüklüğünü sorun yapan, kendi odasında kullanan gençler olabilir. Salonda sorun olmuyor.
Y YshtolaRhul7017
3 ay (1928 mesaj)
odun gibi kocaman ucube tasarımıyla ps5 ölü doğdu. bildiğin ucube gibi. üstelik dikte olsa yatayda olsa ayaklık aparatına bağımlı. xbox akar< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K keremec
3 ay (4291 mesaj)
Acelem yok, 300dolara digital slim versiyon çıksın alırım. Gerçi o zaman kadar dolar yine artar, 100dolarlik arayı kapatır ayni fiyata gelir ama olsun. Zamanında sırf kucuk diye ps4 slim almıştım. Bu nesil Xbox series Side yine aynı sebepten tercih ettim. Konsol resmen Alpha sürümde çıkmış durumda. Çoğu özellik daha erişilebilir degil. O zamana kadar hem yazılımı gelişir, hem de dualaense V2 falan da çıkar.

@-MoDeStUs-
Tahminimce soğutucu blogu kuculttuler veya hafifletir diler daha uygun fiyatlı olması için .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @-MoDeStUs-

K Kartal Göz
3 ay (14782 mesaj)
Slim haberini çok erken aldık sanki. Pro ne zaman çıkacak acaba? Slimle aynı anda çıkarırlar herhalde.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O ozanbey86
3 ay (654 mesaj)
tahminimce fat, slim, super slim ve pro olabilir bunlara ek olarak ekranlısıda neden olmasın birde bu seride ps3'teki gibi çeşitli kapasitelerde çıkacak gibi duruyor cihaz pro ile beraber 10 yıla kadar ömürlü olabilir şimdiye kadar en hatasızı bana göre, oyunlar ülkemizde kol gibi oda ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 22 Temmuz 2021; 17:29:15 >

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


- -MoDeStUs-
3 ay (17378 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Slim haberini çok erken aldık sanki. Pro ne zaman çıkacak acaba? Slimle aynı anda çıkarırlar herhalde.
Büyük ihtimal çok yakın tarihlerde ikisi çıkacaktır.
A abehayraannn
3 ay (304 mesaj)
PS4 slim geçerim onun gibi yaparlarsa çok tutulur< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: mrtkrkS Sean john
3 ay (1997 mesaj)
Asıl olay boyutu< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Started_With_FX5200

I Ike
3 ay (3158 mesaj)
Açık ara Gördüğüm en kötü konsol tipi ps5< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @gurnur

T theKing__2K
3 ay (1005 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Açık ara Gördüğüm en kötü konsol tipi ps5
Ps4 Pronun tipi güzeldi de ne oldu? Fan sesinden evde uyuyamaz oldu millet. Pronun uçak motorundan sonra Ben gayet memnunum tipinden ziyade sessizliğinden. Tipi varsın bişeye benzemesin. Zaten kenarda köşede duruyor. Estetik kaygım Yok. Mühim olan işlevi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B Bıçağın Gölgesi
3 ay (363 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: theKing__2K

Ps4 Pronun tipi güzeldi de ne oldu? Fan sesinden evde uyuyamaz oldu millet. Pronun uçak motorundan sonra Ben gayet memnunum tipinden ziyade sessizliğinden. Tipi varsın bişeye benzemesin. Zaten kenarda köşede duruyor. Estetik kaygım Yok. Mühim olan işlevi.

Alıntıları Göster
Tipi de bence gayet güzel bu kişiden kişiye değişir ayrıca o tasarımın amacı cihaz'ın daha iyi hava alması için. Cihaz boyut ve tasarımından şikayetçi olan varsa xbox alsın üstünde mangal yapar oyun komsolunda tasarım ve boyutu takan da ne bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıçağın Gölgesi -- 24 Temmuz 2021; 11:40:34 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: TheEMY


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.