Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
21
Cevap
403
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Sony A15 - A35 - WM1A - WM1Z Karşılaştırması (2. sayfa)

K Karanlık Ülke
2 yıl (2492 mesaj)
quote:

Yazdıklarınız bende doğrudan birkaç sene önce Japonya'dan aldığım Sony F886...


quote:

Alıntı kısmını tabii ki okudum, lakin anlam düşüklüğü ve neyin neye tekabül ettiğini net tam olarak anlamadığım...


Birkaç sene önce Japonya'dan 5 tane F886 aldınız herhâl (!)

Sizden alıntı yaptığım cümle yarım olmasına rağmen gayet anlaşılır. Sonuçta her sene rutin gibi Japonya'dan F886 100 tane almıyorsunuz tahminimce. Bir insan parayı nereye verdiğini hatırlamıyorsa Allah yardımcısı olsun. 100 liralık ürün değil sonuçta, hatırlanamayacak gibi değil. Dediğim gibi, sizden hiçbir şey beklemiyorum artık. Bilgini sokup onu kendinle beraber sonsuza dek mezara götürebilirsin dostum. F886 kullanan başka birini bulurum. Japonca bir sitede bulurum, çeviriyle de yazışırım alırım gene istediğim bilgiyi, sıkıntım yok. O yüzden çok kasma kendini ve şimdi git, 7 milyar insan var bu dünyada. Bye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 29 Aralık 2020; 16:57:43 >


Bu mesajda bahsedilenler: @tenedosian

S Scavenger Of Human Sorrow
2 yıl (1371 mesaj)
a55 almıştım ses kısıklığı nedeniyle param çöp olmuştu.. konudaki aptalca denilebilecek tartışma çıkmış ama bu tartışma sayesinde ses limiti kaldırma videosuna ulaştım ve sorunumu bir nebze çözdüm..

konu sahibine teşekkürler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.