Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
49
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sonic Superstars | Xbox One X/S | 17 Ekim 2023
C
11 ay
Yarbay
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >https://www.youtube.com/watch?si=A3VyiPraRyXxPrg3&v=bbxf6QvtxLA&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?si=HvbqyDAbtMyd1nfm&v=gb5mh8PPRVQ&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?si=gxOAUOAO71d-iUAD&v=glTHQgiwxCE&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?si=5oLNZkRPke5ikSjt&v=1DrnSgXHviI&feature=youtu.be
Klasik 2D Sonic'in yüksek hızlı platform aksiyonuna yeni bir soluk getiren bu oyunda mistik Nothstar Islands'da serüvene atılın. Sonic, Tails, Knuckles ve Amy ile oynayıp yepyeni Zümrüt güçlerini kuşanın, yeni ve dinamik hareket ve saldırıları keşfedin. Daha önce hiç görülmemiş, göz alıcı ortamlarda ister tek başınıza ister 3'e kadar oyuncuyla birlikte gezin ve Dr. Eggman'i, Fang'i ve adaların dev hayvanlarını Badnik'lere dönüştüren yeni ve gizemli düşmanı geç olmadan durdurun!

-Klasiğe yeni bir soluk: Bildiğiniz ve sevdiğiniz 2 boyutlu, yüksek hızlı, yandan ilerlemeli Sonic aksiyonunu tamamen 3 boyutlu grafiklerle dizayn ettik. Yeni güçler, kabiliyetler, yepyeni bir ortam ve yeni oyun seçenekleriyle zenginleştirdik! Klasik Sonic'i hiç böyle oynamadınız!
-En Sevdiğiniz Karakterlerle Oynayın: Sonic, Tails, Knuckles ve Amy'den birini seçin ve eşsiz kabiliyetlerinden yararlanıp Northstar Islands'da eski bir azılı düşman olan Fang ve yeni ve gizemli bir zırhlı düşmanla iş birliği yapan Dr. Eggman'i yenmek için yola çıkın.
-Kaos Zümrütlerinin Gücünü Kuşanın: Kaos Zümrütlerinin gücüyle çoğalın, şelalelerden yukarı yüzün, şekil değiştirin ve çok daha fazlasını yapın.
-Daha Çok Arkadaş, Daha Çok Eğlence: Sonic tarihinde ilk defa tüm hikâyeyi 3'e kadar diğer oyuncunun girip çıkabildiği 4 Oyunculu Yerel Eşli modda oynayabileceksiniz.
-Dünyanın Dört Bir Yanından Oyunculara Meydan Okuyun: Yepyeni Battle Mode'da ister yerel ister çevrim içi 8'e kadar oyuncuyla yarışın!DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.