Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar:
28
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Cevap: Son zamanlarda artan kyk karşıtlığı (2. sayfa)

J
Jakoßen
2 hafta (954 mesaj)
Daha taze gibisin sen belli, 6 ay 1 sene falan kal ondan sonra konuşalım o kadar rahatmıymış.. Kyk'da kalan 10 kişiden 7 si ortamı hiç sevmez mecburiyetten kalır ve ilk fırsatta eve çıkar, diğer 3 kişi erkek ortamını seviyodur ense şaplak vs. ve karı-kız işleride pek yoktur o yüzden mezun olana kadar kalır. Bakalım sen hangilerindensin.
B
BF.Skinner
2 hafta (901 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: GenelKültürAbidesi

Genelleme yapmanla kafamda biraz şekillendin sen de. İzin aldığın taktirde bir sıkıntı olmuyor. Özgürlük konusunda eniştemin üst katında kalsaydım eniştem tarafında kısıtlanırdım. Ailem arkadaşlarla eve çıkmama izin vermiyor. Ayriyetten gece 12’den sonra yurt sessizleşiyor zaten. Bence siz aklınızda bir şey oluşturmuşsunuz. Ön yargılısınız. Bu zamana kadar hiçbir embesile rastlamadım. Bence sizin yurt kötü.
Daha özgürlük konusunda yazdığım şeyi anlamamissin. Neyse.
Gece en az 1'den sonra yurt sessizlesir. Ki yine o saatten sonra da 2.5a kadar falan merdivenlerden kart sesiyle yüksek sesle konusa konusa yukarı çıkan illa ki olur.
Bizim yurt sıkıntı hadi diyelim, ki bu çok zor. 1000 kişinin oldugu yerde bizim yurt mükemmel diyene açık konuşayım inanmam. Neyse hadi bizim yurt sıkıntı diyelim. Burada arkadaşlarımın kaldığı diğer yurtlar var, oralar da mı sıkıntılı. F

Evet kafamda şekillenmen konusunda yanilmadigimi göstermiş oldun bu mesajınla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: bberattA
Aelinduilas
2 hafta (4 mesaj)
Kyk tamamen fiyat performans mantığıdır. 215 liraya 3 kişilik odada kalıyorum. Diş hekimliği okuyorum malum pratik ödevlerimiz oluyor odadaki masayı işgal ediyorum resmen arkadaşlar anlayışlılar sağolsunlar onlar etüt odasına geçiyorlar. Bu fiyata başka nerede böyle kalacaksın. Sırf yemekler bile 420 lira yapıyor aylık. Bir tek internet sıkıntı o kadar. Videoları 240p de izliyoruz korkudan. Eskiden sınırsızdı chrome da instada falan yavaştı ama youtube da hızlıydı 720p izleyebiliyorduk, 480p çok rahattı. Şimdi kota geldi kalite düştü hepsi bu.

Velhasıl okuyacak tipseniz kesinlikle kyk idealdir. Eğlenceme bakarım diyorsanız kyk size gelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


J
Jason Todd
2 hafta (283 mesaj)
Yani biraz şans işi mesela senin kaldigin kyk'da yemekler iyidir benimkinde değildir aynisi oda arkadaşı için de geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
palatufan98
2 hafta (1 mesaj)
Ah be kardeşim ben de özel bi vakıf yurdundayım.Yemekler rezil üstü rezil çünkü yemekleri yapan aşçı değil,bunların cemaatinden vasıfsız bir eleman.Aşşada bırak normalini tüplü televizyon var.Her kanal yok.Çamaşır paralı üstüne koca yurtta 2 makine çalışıyor.Arkadaşlık sıfır,ortam sıfır.Kendi yalakalarını ayda bir İstanbul gezdiriyolar,haftada bikaç kez de kafeleri... Üstelik kapı kapanma saatinden sonra.Kyk'dan 200 lira falan fazla veriyorum aylık para.Odalar küçücük dip dibe yatıyoruz.
Kyk yedekteyim ama ilerlemiyor 40'ta kaldım.Kyk çıksa uçarak gidecem,çoğu kişi kıymet bilmiyor.Oradaki imkanlar çok iyi,şikayet edenler benim yurdumda kalsa bir hafta anlarlar değerini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zatı Muhterem

S
sefa1451
2 hafta (311 mesaj)
Geldiğin ortam gittiğin ortamdan kötüyse beğenirsin
eğer geldiğin ortam gittiğin ortamdan iyiyse beğenmezsin bence bu kadar basit bir olay.

kişiden kişiye göre değişir herkesin doğup büyüdüğü yaşadığı ortam bir değil karşılaştıklarını beğenip beğenmemek şikayet etmenin sebebi bu.
G
GenelKültürAbidesi
2 hafta (59 mesaj)
Kyk iyidir hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @palatufan98

G
GenelKültürAbidesi
2 hafta (59 mesaj)
Hocam öğrenci sayısı 200 civarı zaten. Pek bir sıkıntı olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Jason Todd

S
Shiro Battousai
2 hafta (3022 mesaj)
yurt kötüdür. iyi yurt olmaz bu ülkede. çünkü yurtta bir sürü insanla muhattap olursun, bir sürü insanla beraber yaşar mecburiyetten özelini paylaşırısn, mahremin olmaz. sıkıntı tipin çıkardığı sıkıntıları engelleyemezsin. yurt leştir. 1 sene yurtta kaldım yaşamadığım sıkıntı kalmadı. 2.senem eve çıktım ooh kendime ait odam hızlı internetim istediğim zaman girip çıkmam istediğim yemeği dışardan söylemem hatun atmam şehir dışından gelen arkadaşları konaklamam vsvs ev yurda göre çok daha iyidir.. yurdun tek iyi yanı yalnız olmayı sevmeyen boş tiplerin kendisi gibi boş boğaz tiplerle ortam yapmasıdır
_____________________________

Eski kullanıcı adı: KremalıSarımsaklıFıstık