Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Son yılların popüler oyunu Fortnite'ın filmi geliyor!

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
2 ay (6825 mesaj)Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Epic Games'in yaptığı, son dönemin en popüler yapımlarından birisi olan Fortnite'ın film için harekete geçildi.Fortnite Filmi GeliyorThe Information'ın haberine göre Epic Games, Fortnite filmi için harekete geçmiş durumda. Henüz resmi bir bilgi ortada yok ancak çıkan ipuçları ve bilgiler Epic Games'in çalışmaya başladığı yönünde. Hatta Epic, bu yılın başlarında Lucasfilm'den üç farklı ismi işe almış.Ayrıca Bkz.Xbox Series X'ten alınan Forza Horizon 5 görselleri paylaşıldı: Tek kelimeyle harikalarFortnite filmi aslında çok şaşırılacak bir şey değil. Rakiplerinden PUBG'nin de bir filmi geliyor ve Fortnite, sinema dünyasının bir hayli içinde. Epic Games'in sektördeki ortaklıklarını da düşünürsek şu ana kadar Fortnite filminin gelmemiş olması bile şaşırtıcı.
Kaynak:https://www.pcgamer.com/epic-is-reportedly-considering-a-fortnite-movie/

 Haberi Portalda Gör

karşılarındaki kötülere apple ve tim cook göndermesi bekliyorum
Yoruma Git
Yorumun Devamı 19yusuf05 - 2 ay +5

1 19yusuf05
2 ay (1476 mesaj)
karşılarındaki kötülere apple ve tim cook göndermesi bekliyorum
I ItsAtakan24
2 ay (60 mesaj)< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


M MarionCobretti
2 ay (1313 mesaj)
Bunun filmi tutmaz.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


A Aref6
2 ay (398 mesaj)
Ready player one gibi bişi olursa neden izlenmesin.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


B BekirHan
2 ay (3462 mesaj)
DH editörler yaptıkları saçma sapan haberleri eleştiriyoruz diye habere yorum atmamızı engellemiş. Vanguard haberine yorum atamadım. Forum gittikçe kendini aşıyor yav. Yorumumu buradan yazmak durumunda kaldım...Bu mesaja 1 cevap geldi.

C celme42
2 ay (167 mesaj)
7-16 yaş aralığında ki çocuklar için yapılmaktadır..
K Kartal Göz
2 ay (15137 mesaj)
Villain Apple Store mu olacak?

quote:

Fortnite filmi aslında çok şaşırılacak bir şey değil. Rakiplerinden PUBG'nin de bir filmi geliyor ve Fortnite, sinema dünyasının bir hayli içinde. Epic Games'in sektördeki ortaklıklarını da düşünürsek şu ana kadar Fortnite filminin gelmemiş olması bile şaşırtıcı.


Şaşırılacak şey değil mi? La sanki patır patır Battle Royal oyunlarının filmlerini görüyoruz. PUBG'nin filminin geleceğini şimdi öğreniyorum. Ne anlatacak ki, bildiğim kadarıyla hikâye modu yok. Bir alana uçakla, helikopterle atlayıp birbirini öldürüyorsun. Herhalde oyunları seven genç nesli PUBG ismini kullanarak söğüşlemek için daha önce The Tournament, Gamer gibi denenmiş temalarda bir şeyler çıkarırlar. IMDb'de hakkında açılmış bir başlık, bir bilgi göremedim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K Kartal Göz
2 ay (15137 mesaj)
Nasıl engellemişler? Bu konuya mesaj atamazsınız filan mı diyor? DH'de tıpkı Youtube yorumlarında olduğu gibi otomatik sansür sistemi getirmişler. Belki de yorumda sansürlenmiş sözcüğü kullandıysanız yorum atıldığı gibi silinmiş olabilir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @BekirHan

B BekirHan
2 ay (3462 mesaj)
Otomatik sansür/ban falan gelmiş herhalde. Küfür ve hakaret içermeyen bir mesajdı oysa ki.
Bu mesajda bahsedilenler: @Kartal Göz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.