Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir
374
Cevap
19037
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: Savaş Cebeci ile Kaan Kazgan arasında büyük tartışma çıktı! (20. sayfa)
D
5 gün
Er

Bu ikisini de tanımıyordum ben ama sosyal medyada baya konuşuldu ve ünlü oldular, millet uzun uzun bunu konuştu. Insanlar siddetten zevk aliyor sonra cinayet videosu görünce ülke nereye gidiyor diyorlar, yahu bu sosyal medya ağzı gözü kanı içinde kalmış kavgayi agzindan seller akarak izledi. Ve bu gereksizleri meşhur ediyor.
Döven arkadaşta hava atıyor, sanki ufc şampiyonu oldu ya senin rakibin bu adam değilki ama ülkede meşhur olmak kolay artık< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @V2
X
5 gün
Yüzbaşı

Savaş Cebeci kayıplara karıştı.
Bu mesajda bahsedilenler: @V2
S
4 gün
Yarbay
Konu Sahibi

D
3 gün
Yüzbaşı

Sürekli program program gezip konuk olması da enteresan. Yoksa bunu arka perde de herhangi biri mi gazladı acep. Çünkü medya hiç olmadığı kadar ilgilenip şişirdi. Yanında giden elemanlar türkmen tipliydi. Kaanın kendisi bile tanıyor muydu belirsiz. Hadi deyip atak yapması falan, Bunlar hep düşündürücü olaylar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 25 Eylül 2023; 8:17:29 >

E
2 gün
Binbaşı

Bu konunun bu kadar uzatılması konuşulması, bana göre insanların derdi olmadığını gösteriyor. İki kişi kavga etmiş üstüne bu kadar konuşulacak tartışacak ne var? Olmuş bitmiş. İzlenme uğruna yapılmış bir şeyin son bulması, izlemem. Onlarda kazanmasın. Benimde kafam rahat etsin. Tavsiye ederim.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
X
2 gün
Teğmen

Tiktok calkalandi ! Cuneyt Ozdemir'in yayinindan tut Eser yenenler'in yayina kadar youtubeda program yapanlar, altina saatlerce yorum yazanlar vs ...

Memleketin belli semtlerinde hergun kavga cikiyo hicbiri bu kadar dillendirilmedi ! bu olay niye bu kadar dikkat cekti hic anlamadim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Enigmatical
E
2 gün
Binbaşı

Ülkemizde izlenme hırsı başka bir seviye de hocam. Kimler neler neler yapar görmeden bilemeyiz. Saçma sapan tiktok videoları buna örnek mesela.

Ek olarak ülkemiz Enes Batur diye birini ünlü etmiş. Bundan ötesi yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 25 Eylül 2023; 18:56:4 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @X_S!nS!
X
dün
Yüzbaşı

Savaş Cebeci kavga sonrası çektiği videoda yenilgiyi kabullenmişti. Bir süre ortalıkta gözükmemişti. İtalya'ya gideceği belirtilmişti. İtalya'dan video atıp olayla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Videoyu izlediyseniz, net olarak şunu söyleyebilirim. Burada ciddi derecede mağdur rolünde görülüyor. Karşı taraftaki şahıs ise çeşitli yerlere konuk olup olayla ilgili açıklama yapmaya devam ediyor. Oysa ki son açıklamasını yapıp biteceğini sanmıştık değil mi?

Bu olayın bu kadar büyütülmemesi gerekirken, şimdi savaş cebeci'nin haklı olduğu noktalar var, hemde haksız olduğu noktalar.

Yok 70 kg, yok şöyle böyle, yok küfür. Bunlara girmemesi gerekirdi.

Karşı tarafın ise silah getirmesi doğru bir hareket kesinlikle değildi. (İddialar öyle) Görüntü de varmış zannedersem.

Bu konu daha çok su kaldırır. İki tarafta birbirinden hatalı.. Savaş cebeci'nin önceki açıklamaları ne kadar hatalıysa, karşı tarafın iddia edildiği üzere silah getirdiyse onlar da hatalıdır.

Bu saçmalık artık konuşulmamalı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
dün
Yarbay

her şey serbestte bruce lee muhammed aliyi öldürebilirdi bu yüzden karşı karşıya gelmediler ailesi bruce lee yi

farklı ülkeye gönderdiler yaptığı sokak kavgaları yüzünden filmler sonradan çekildi

hatta bir keresinde bruce a meydan okuyan 3dk dayanabilidi en fazla lee onu öldürecekti kaçtı..
Bu mesajda bahsedilenler: @XBlades
Ş
dün
Binbaşı

Savaş cebeci maalesef ki çok boş konuştu kavgadan önce şundan bundan dayak yemem diye ama takdir ettiğim şey kavgadan sonra karşı tarafı tebrik etti konu kapandı dedi.

Taraflardan biri tebrik edip konu kapandı dediyse diğer taraf da susmalı artık ama bu herif program program geziyor savaşı 17 yaşında öğrencim de döverdi falan diyor.

Çok abarttı artık susmalı kazgan mıdır nedir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.