Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
196
Cevap
0
Tıklama
62
Öne Çıkarma
Cevap: Son Dakika! Marketlerde Zorunlu Temel İhtiyaçlar Dışında Ürün Satışına İzin Verilmeyecek (11. sayfa)

T TechVET
6 gün (111 mesaj)
10 sayfayı komple okumadım ama sorun aslında en baştan kaynaklanıyor. Bu tip malzemeleri satan dükkanları kapattılar, bu sefer esnaf birliği de ''madem öyle neden süpermarketlerde satılıyor?'' dedi. Bunun üzerine, Rekabet Kurulu haklı bulup komple kaldırdı.

Bu pandemi illa biter ama esas pandemi başımızdakiler. Virüs gibi yayılıyorlar. Bunların bitmesi lazım. Erdoğanla, K.K. ile, Bahçeli denilen küçük enişte ile ülke yürümez. Gerçekten vizyoner, okumuş, Dünya'yı okumayı bilen bir lider ve bürokratlara ihtiyaç var. 2023 bir umut diye bekliyoruz bakalım.
S SaB0
5 gün (2568 mesaj)
Bu marketlerin aktuel ürünleri kıt kanaat geçinen kesim için en cazip gelen ürünlerdi zaten. Gıda için fiyat kotası koysana yiyorsa? Nerede halkın menfaatine bişey var oraya yasak koyuyor adamlar. Cidden tam çıldırmalık ülke oldu.
1 1234Rambo
5 gün (1365 mesaj)
bu yasağın, alkol yasağını gözden uzaklaştırsın diye konulduğunu halen anlayamayanlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


M MaximillianFoe
5 gün (719 mesaj)
TESK başkanı açıklama yapmış uzaktan da online satış da istemiyoruz "yasaklayın gitsinler mahalle esnafından alsınlar" demiş. Adamın derdi pandemi değil yani gidin sokağa çıkın bir tane ampul için diyor, sıkıntısı "kuyruk acısı", büyük esnaf küçük esnaf kavgasına döndü. Yasaklar çok kötü test edildi bu dönemde ve devamı gelecektir. Sadece "temel ihtiyaç" harcaması yapabileceğin bir ülke oluyoruz, komünizme mi döndük ne oluyor? Gerçekten halktan bu kadar nefret eden sadece kendi cebini düşünen bu kesim nasıl hala var anlamıyorum. Düşünsene adam Amazon'a, Getir'e falan kafa tutuyor diyor ki git bir tarafı kırık nem kokan mahalle esnafından kalitesiz ürün al. Valla yarın giderler Amazon'u yasaklar bunlar kafaları çok bozuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 7 Mayıs 2021; 10:6:38 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

T turkay23
5 gün (2495 mesaj)
Bu adam resmen halk düşmanı olma yolunda ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @MaximillianFoe
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.