Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
79
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Son 5 gündür çok garip birşeyler oldu bana.

V Venüsdeki Limon Ağacı Konu Sahibi
6 yıl (25 mesaj)
Nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum 23 yaşındayım hayatımda ilk defa böyle bi olay ile karşı karşıyayım.

Depresyon olabilirmi bilmiyorum buraya yazayım istedim. Şöyle örnek vereyim bi soğuk algınlığı hastalığı atlatırsınız bittiiği gün veya hastalandığınız gün etraf size garip gelir donuk donuk bakarsınız.

4 gün önce banyodan çıktıkdan sonra bunu yaşadım , Etraf bana garip geliyor ailemden tutun arkadaşlarım , oturduğum oda , bulunduğum şehir daha önce yaşamamışım gibi garip bi his algılayamamak , hatırlıyorum sadece algılayamıyorum duygularım yok olmuş gibi. Birisi hap filanmı verdi dicemde ailemle yaşıyorum öyle birşeyin imkanı yok sanki hap verildi gibi bana.

Birşeyleri idrak edemiorum , bulunduğum dünyaya , oturduğum eve , mahalleye sanki daha yeni gelmişim gibi bi his gariplik geldi üzerime çok kötüyüm arkadaşlar anca bu şekilde açıklayabildim duygularımı tam olarak yaşadığımı anlatamıyorum garip bi his belki bu duruma düşmüş olanlar anlayabilir. Belli başlı depresyon hastalıklarının belirtilerine baktım pek buna benzer şeyler yok , Nolduda birden geldi bu bana 4 gündür bu haldeyim.
G Guest-77BA090AF
6 yıl (476 mesaj)
Idrak edemiyosan bu durumda oldugunu nasi anladin< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

B bidüsün
6 yıl (270 mesaj)
korkmana gerek yok, zebaniye dönüşüyorsun....
V Venüsdeki Limon Ağacı Konu Sahibi
6 yıl (25 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Idrak edemiyosan bu durumda oldugunu nasi anladin

Hatırlıyorum , yaptığım şeyleri yapıyorum sadece daha önceden yapmamışım gibi cok garip bi his var üzerimde hocam. Şöyle söyleyeyim yeni eve yada bir mahalleye taşındığınızda bi garip gelir ya herşey ben şuan o durumdayım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.