Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
100
Cevap
0
Tıklama
176
Öne Çıkarma
Cevap: Son 4 Ayda Diyanet 3.8 MİLYAR TL Harcadı. (6. sayfa)

M
metanol
5 gün (72 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: niko_06

Karşımda müslüman değilde sanki bı yahudiyle hiristiyanla Ermeni tohumuyla konuşuyor musum gibi. Doğrusunu yanlışını Elestirebilirsin soylebilrisin ama anirmak ne demek . Terbiyesiz. azcik matematik dersi aldığın kadar da ahlagin olsaydı . Ama suç senin değil ki yetiştirende
Bu ne cürret birader? Sen kimsin benim inancımın ne olduğu hakkında ileri geri konuşabiliyorsun?

İnsan olmayı ve başkalarına saygı duymayı öğrenememiş bir çomarsın ve benim nasıl yetiştirildiğimi eleştiriyorsun.
Kimsenin inancı veya inanıp inanmadığı seni bağlamaz, belli ki hayatında hiç aklı başında bir toplulukta bulunmadığından temel etik değerleri bile öğrenememişsin. Dünyanın hiçbir yerinde insan yerine bile koyulmazsın bu kafayla, haberin olsun.

Matematik falan yazmış bir de, uğraştığımız insanlara bak... Yazık.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

N
niko_06
4 gün (16 mesaj)
Vayyy vayyyyyyyy bak sen Bizim deli oğlan önce başkalarının inancına saldırdı Hakaret etti . Şimdide çıkmış başkalarina saygılı ol diye soyleniyor.inancimdan sanane diyor. Sen önce kendine bı bak bakalım . Söylediğin sözlere. Sen kimsin de benim inancıma hakaret edip ezanimiza anirmak diyorsun. Asıl ahlaksız terbiyesiz comarin önde gidenisin. Sen bu terbiyesizlikle ahlaksizla bu kafayla o klayveyin başından başka yerde olmazsın . Ayrıca matematik ile ahlakın arasındaki sana verdiğim mesajı bile anlayamamissin. Aslında anladin da ağır geldigi için beynin yandı. Hickimsenin hele ki Müslüman bı ulkede yasiyorsan benim dinime laf edemezsin . Bu senin haddine değil lafı da fazlada uzatma . Terbiyesizliğin ahlaksızlığın saygisizligin ile otur sesini cikartma .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @metanol
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.