Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar:
0
Cevap
660
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Şok Şok Şok! Sıfır Mario Kart Pack PAL Wii'ler 250 TL. (Khalkedon)
Şehir : #İstanbul

K
khalkedon
8 yıl (718 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >

Sıfır Mario Kart Wii Pack PAL Wii'ler Burada

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >


Paket içindekiler:

* Nintedndo Wii (PAL)
* 1 adet remote kumanda
* 1 adet nunchuck
* 1 adet adaptör
* Konsolun dik durmasını sağlayan 1 adet stand
* Monte edilebilen hareket algılayıcı 1 adet çubuk sensör ve standı
* Kullanım klavuzu
* Görüntü aktarım kablosu (composite kablo)
* Ücretsiz softmod kurulu halde

* Bir adet Wii Mario Kart oyunu
* Mario Kart oyununu oynamak için bir adet direksiyon.

Fiyat: 250 TL.

İletişim Bilgilerimiz:

Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy İSTANBUL

Tel: (0212) 5 71 30 71
GSM: 0536 480 55 03


< Resime gitmek için tıklayın >

Tarif1: Bakırköy'de Carousel ve CapaCity alışveriş merkezi (bilindik merkezlerdir) sağ tarafınızda kalacak şekilde ana cadde üzerinde trafiğin akış yönüne doğru ilerleyin. 300 metre kadar ilerde sağ tarafınızda İskele Caddesini göreceksiniz. İskele Caddesine girin, 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.


Tarif2: İstanbul Caddesi üzerindeki Ender Alışveriş Mağazasının karşısından İskele Caddesine gireceksiniz. 40 metre kadar ilerde ilk sağ köşedeki dükkandır.


Tarif3: Bakırköy Vergi Dairesi yanı. (Herhangi bir esnafa sorsanız tarif eder).

Toplu taşıma yolunu tercih edenler için ulaşım yolları:

Ulaşım1 (Deniz Otobüsü): Kadıköy ve Bostancı’dan Bakırköy’e deniz otobüsü seferleri vardır. Deniz otobüsünden indikten sonra 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Deniz otobüsünden indikten sonra üst geçitten geçin. Sağ taraftaki merdivenlerden inin ve doğruca devam edip 3. soldan İskele Caddesine girin. İskele Caddesinin sonuna kadar yürüyün. Sondan 1.sokağın köşe başındayız (sol taraftaki köşe başındayız).

Ulaşım2 (Tren): Eminönü’nden trenle direkt olarak Bakırköy’e ulaşım vardır. 10. istasyon Bakırköy durağıdır. İstasyondan 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi uzaklığındayız. Trenden indikten sonra hemen sola dönün ve ilerdeki merdivenlerden dışarı çıkın. Çıktıktan hemen sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım3 (Tramvay): Eminönü’nden tramvaya binin. Zeytinburnu istasyonundan Bakırköy'e aktarma yapın (Havaalanı istikameti). Bakırköy istasyonunda inin. İstasyonun önündeki minibüslerle Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım4 (Sarı Dolmuş): Taksim’den gelmek isteyenler; Taksim Meydanı’ndaki çiçekçilerin aşağısından sarı dolmuşlarla direkt olarak Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelebilirsiniz. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Ulaşım5 (Metrobüs): Metrobüs’le gelmek isteyenler; İncirli durağında inin. İncirli Caddesi üzerine gelip Bakırköy’e giden otobüslerden birisine binin ve Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na gelin. Geldikten sonra Carousel ve CapaCity alışveriş merkezini birilerine sorun, kime sorsanız tarif eder. Bu alışveriş merkezlerinin önüne geldikten sonra yukarda yazmış olduğum Tarif1’i okuyun. Tarif2 ve Tarif3’de çok yardımcı olacaktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khalkedon -- 2 Ağustos 2011; 18:57:17 >

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
    Bu başlık altında yer alan tüm ilanlar; 1 İlana Git 01 Ocak 0001 12:00
1
1Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 0 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oy