Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
370
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Snapchat ve düşüncem

D devyedzoko Konu Sahibi
9 yıl (103 mesaj)
Merhaba arkadaşlar son günlerde biz gençleri eğlendirmek için çeşitli uygulamalar geliştiriliyor. Bu sıralar snapchat denen akıl dolu ve sade bir uygulama hakkında bir şeylere değinicem. Öncelikle böyle bir uygulama neden bu kadar ilgi gördü?-reklamını güzel yapmış olabilirler(hiç raslamadım) yada içeriği cidden güzel olabilir. İnsanların çok sevmesinin tek nedeni fotoğrafı kaydedemiyor olmamız yada kaydetmeye çalışsak bile gönderene bildirim gidiyor olmasındandır. böyle bir uygulama için facebooktan 5 milyar yada milyon(aralarındaki farkın fazla olduğunu biliyorum) gibi bir teklif vermesi
10 kişilik bir grubun bir daha hiç çalışmadan yaşamlarını devam ettirebileceği miktarda para bir düşünün 5 arkadaş adam gibi uygulama yapsanız kişi başı 1 milyon az mı?


Burdan sonrası benim düşüncem
Peki böyle bir uygulama neden bizim aklımıza gelmedi? benim aklıma sade bir uygulama fikri geldi ve böyle kolay bir uygulamayı yapmak için ne gerekebilir ve ne kadar zamanımızı alır? bu soruların cevaplarını arıyorum.Okuyup benimle düşüncelerini paylaşacaklara teşekkürler.eğer düşünceme inanıp bana bu konuda ders verebilecek varsa memnun olurum.
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devyedzoko -- 18 Kasım 2013; 20:54:46 >


D devyedzoko Konu Sahibi
9 yıl (103 mesaj)
misafir arkadaşlarım konu hakkında düşünceleriniz varsa lütfen üye olup paylaşın


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D devyedzoko Konu Sahibi
9 yıl (103 mesaj)
Güncel++++DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.