Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
3248
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Snapchat Puan Kasma Hilesi
B
geçen yıl
Er
Konu Sahibi

Snapchat puan kasma hilesi 2023 konusu bu yazıda sizlerle. Puan hilesini nasıl yapacağınızı sizlere anlatmaya çalışacağız. Snapchat uygulaması 2011 yılı itibariyle piyasaya sürülen sosyal medya uygulamasıdır. İnsanların uygulamaya olan talebi ve yoğun ilgisiyle güncelleme almaya devam eden bu program başta ABD olmak üzere birçok ülkede kullanılmaktadır.
Platformlar arası çalışma özelliği gösteren bu program sayesinde insanlar birbirleriyle fotoğraflarını paylaşıp mesaj gönderebilmektedir. Eski bir program olmasına rağmen günümüzde hale popülerliğini korumayı başarmaktadır. Sürekli güncelleme alarak kendisini güncel tutmaktadır.
Snapchat uygulamasının en çok tercih edilmesinin nedeni anlık mesajlaşma ve interaktif şekilde kullanılabilen bir program olmasıdır. Bu uygulamada kullanıcılar puan sayısını artırmak için bazı yöntemlere başvurmaktadır. Snapchat puan kasma hilesi gibi yollarla puanlarını yükseltmektedirler. Peki, snapchat puan kasma hilesi nasıl yapılır, bunlardan bahsedelim:
Snapchat puan kasma hilesinde ne güzel taktiklerden birisi, rastgele bot isimler yazarak çıkanları arkadaş olarak eklemektir. Sonrasında da herhangi bir resmi çekerek toplu olarak hepsine gönderince kısa sürede puanda artış olmaktadır. Bu işlemi 3-5 defa yapabilirsiniz. Böylece en iyi şekilde taktikten faydalanmış olacaksınız.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.